М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dasha16032005
Dasha16032005
25.01.2020 13:16 •  История

ОТМЕЧУ КАК ЛУЧШИЙ ОТВЕТ сор история Казахстана ​


ОТМЕЧУ КАК ЛУЧШИЙ ОТВЕТ сор история Казахстана ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Действия европейцев были довольно жестокие,уничтожали множестово племён,народов(к примеру испанцы в центральной Америке),порабощали население в Африке,рабы являлись основой жизни многих людей в колония.Различия могли проявлять только в интересах пользы одной страны за счёт другой.К примеру в первой половине XIX века африку начали завоёвывать французы,но в то время в Британии многие относились скептически к роли колоний,позднее точку зрения изменили.
Но к примеру "колониальные"завоевания России являлись территория,которые вошли в в состав единого государства,когда как Англия активно создавала метрополии.
4,7(97 оценок)
Ответ:
kurzinovaa
kurzinovaa
25.01.2020

Нарешті, 3 травня 1783 року Катерина Друга підписала указ, що забороняв селянам Лівобережної України та Слобожанщини переселятися з того місця, на якому їх застала остання ревізія. Відтак, українські селяни, звільнені від кріпацтва в ході Хмельниччини, знову стали такими самими кріпаками, як селяни російські. Натомість селяни Галичини, що тоді входила до складу Австрійської імперії, за 11 місяців перед тим були звільнені від особистої залежності патентом цісаря Йосифа Другого.

Внаслідок указу Катерини близько трьохсот тисяч селян Лівобережжя та Слобожанщини потрапили у залежність від поміщика, на землі якого вони жили. За користування цією землею вони виконували натуральні повинності (панщину та оброк), а також сплачували подушний податок. Поміщик мав право продати кріпака або обміняти його на будь-яке майно. Натомість кріпак не міг розпоряджатися нерухомим майном, виступати в суді та складати державну присягу.

Селяни відповідали на закріпачення насильством щодо землевласників і масовими втечами разом з родинами та майном у степи південної України. Упродовж наступних дев’яти років туди втекли 5% усіх селян Київської та Чернігівської губерній, проте до 1796 року кріпацтво було запроваджене і на півдні України. Частина селян подавала до російської адміністрації петиції, в яких намагалася довести своє козацьке походження, і цей процес отримав назву «шукання козацтва».

У ХІХ столітті кріпосна залежність селян на українських землях у складі Російської імперії набула особливо грубих форм. Вона була скасована 1861 року.

Объяснение:

4,6(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ