М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
chuckcher
chuckcher
18.10.2021 12:44 •  История

5.2. Процес формування кримськотатарського народу завершився у XV ст. Через скільки століть він втратив свою державу?

👇
Ответ:
Niknik00i1
Niknik00i1
18.10.2021

1.Остаточно процес формування народу завершився в період Кримського ханства. На початку XIII століття Крим, більша частина населення якого вже складалася з тюрків —половців, увійшов до складу Золотої Орди, проте монголи ніколи не осідали в Криму, як не осідали в завойованих руських князівствах.

4,7(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
olesyavod45
olesyavod45
18.10.2021

Объяснение:

Однією з принципових особливостей української культури XX століття є визначальна роль політичного чинника. При цьому переважав не революційний характер динаміки, а різкі зміни, які чітко розмежовують основні етапи розвитку української культури. Поворотне значення мали Перша світова війна, Лютнева і Жовтнева революції, боротьба за українську державність 1917—1920 рр., створення СРСР, Друга світова війна, криза соціалізму і розпад радянської системи, отримання Україною незалежності. У радянський період, який зайняв більшу частину сторіччя, українська культура пройшла складний шлях, який поєднує досягнення і втрати, духовні злети і трагедії: національне піднесення 20-х років, трагедію у роки сталінської диктатури, хрущовську «відлигу», брежнєвський «застій», горбачовську перебудову. Внаслідок одержавлення всіх сторін життя суспільства, його бюрократизації, централізації влади провідну роль відігравала особа першого керівника комуністичної партії і, відповідно, всієї держави.

У 1991 відбулося не тільки проголошення

4,4(24 оценок)
Ответ:
nasamar
nasamar
18.10.2021

ответ:

главная причина поражения спартака - это разногласия, вызванные его спорными стратегическими решениями, которые к ряду дроблений его войска. короче говоря, было два варианта действий: идти на север, чтобы соединиться с галлами, либо на юг, чтобы с использованием пиратского флота перебраться с сицилии в африку. второй план был авантюрен, что понимали соратники спартака, но он выбрал именно его. в итоге, раскол в войске, предательство пиратов, спартак остается заперт на юге апеннин и разбит.

4,6(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ