М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
polinka20042014
polinka20042014
22.06.2020 07:51 •  История

Определи особенности системы управления государст на территории Казахстана и выпишите недостоющися:​


Определи особенности системы управления государст на территории Казахстана и выпишите недостоющися:​

👇
Ответ:
ek72Wasdk
ek72Wasdk
22.06.2020

Извени мы проходили но я потеряла тетрадь

4,6(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
124354i
124354i
22.06.2020

1846-го в Києві було створено Кирило-Мефодіївське братство з його національно-українською програмою проте вже наступного року товариство було викрито, а його учасників і прихильників заарештовано, а потім засуджено до тривалих термінів заслання. Невдовзі революція 1848 р. стала нетривалим підготовчим етапом національно-культурного відродження і сприяла розгортанню динамічного політичного руху галицьких українців. Потужними рушійними силами тут були організуюча роль УГКЦ і, до певної міри, політика Відня, що використовував русинів у боротьбі з польським домінуванням в Галичині. Виникали національні організації, очолені Головною Руською Радою з місцевими осередками, з'явилась українська преса. Згуртуванню національних сил сприяли вибори до парламенту та діяльність у ньому українських депутатів, а також робота делегатів-українців у Слов'янському з'їзді. Було розроблено національно-політичну програму, в якій проголошено єдність усіх українців і висунуто гасло поділу «коронного краю Галичини» з метою подолання переваги поляків у населеній переважно українцями Східній Галичині. Проте в умовах австрійського неоабсолютизму політичні національні організації зійшли зі сцени, а репрезентований клерикалами-консерваторами та русофілами-старорусинами національний рух втратив свої позиції.

Тим часом українська інтелігенція Росії, скористалася відносно ліберальною тогочасною політикою. Літератори та історики в Петербурзі гуртувалися навколо журналу «Основа», з'явилася мережа громадських товариств. Опісля січневого повстання 1863 р. (в якому взяла участь значна частина українців) почалися переслідування зародків «українофільського» руху, що розглядався як «польська інтрига». Це пояснювалося тим, що польський національний рух розвивався пліч-о-пліч з українським одночасно. Валуєвським указом українській мові було відмовлено в праві на існування, а друкування книжок цією «неіснуючою» мовою заборонено. На початку 70-х рр. були відроджені громади, а в інтелектуальних колах Києва університетські професори В. Антонович і М. Драгоманов окреслили більш диференційовані національно-політичні програми. Однак умови для розгортання національно-культурного руху незабаром погіршилися. Відбулися чергові репресивні акції, зокрема Емський указ.

Від середини 60-х рр., пожвавлюється національний рух у Галичині. Передумовою цього стало утвердження австрійського конституціоналізму, що гарантував основні громадські права та уможливлював політичну активність. Консервативне «москвофільське» угруповування почало втрачати популярність, поступаючись молодшому поколінню народовців. Засновувалися національні організації, як-то, «Просвіта» 1868 р., що з до численних читалень поширювала народну освіту та виховувала національну свідомість. В 1873 р. засновується культурно-наукове Товариство ім. Шевченка, і у 80-х рр. виникають перші українські кооперативи. Агітацію в середовищі селянства провадились разом з греко-католицьким кліром. Це сприяло успіхові, але в той же час змушувало ставити значно поміркованіші цілі. Тому такі інтелектуали, як І. Франко і М. Павлик, стали ініціаторами радикальної та соціалістичної течії, що розвивалася під впливом ідей Драгоманова, який з політичних мотивів 1876 р. емігрував з Росії. Вони заснували 1890 р. першу сформовану українську політичну партію — Русько-українську радикальну партію. Було створено патріотичні спортивні товариства: «Сокіл», на кшталт чеського, і «Січ», швидко розвивалася україномовна періодика.

На загал зародження українського націоналізму відбулось на зламі XVIII—XIX ст. як визнання власних культурних особливостей козацько-шляхетської еліти та культурницьких інтересів нової інтелігенції. Саме поняття «націоналізм» було введене в 1880 — 1890-х роках. На той час воно ототожнювалося, головне, з культурним самовизначенням представників української інтелігенції або як альтернатива «шовінізму»

Объяснение:

4,6(81 оценок)
Ответ:
kilaur
kilaur
22.06.2020

Объяснение:

801-850

801. Эмир Тимур умер в 1405 году в городе

Отрар.

802. После распада Золотой Орды и ослабления Белой Орды на северо-западе Казахстана было образовано государство

Ногайская Орда.

803. На северо-западе Казахстана было образовано государство Ногайская Орда после ослабления Белой Орды и распада

Золотой Орды.

804. Ногайская Орда занимала территорию между

Волгой и Уралом.

805. Центр Ногайской Орды

Сарайчик.

806. Столица Ногайской Орды Сарайчик был основан

в низовье Урала.

807. В низовье Урала был основан город Сарайчик — столица

Ногайской Орды.

808. Сарайчик был разрушен до основания в 1580 году

донскими и волжскими казаками.

809. Наиболее многочисленным тюркским племенем в Ногайской Орде были

Мангыты.

810. По названию наиболее многочисленного племени Ногайскую Орду

называли Мангытским Юртом.

811. Мангытским Юртом называли государство на северо-западе Казахстана

Ногайскую Орду

812. Обособление Ногайской Орды началось при

Едыге.

813. Самостоятельным государством Ногайская Орда стала при Нур ад-дине в

1-ой половине XV в.

814. Управляя в течение многих лет Золотой Ордой, основатель Ногайской Орды Едыге носил титул

«беклар-беги».

815. Основатель Ногайской Орды Едыге носил титул «беклар-беги» управляя в течение многих лет

Золотой Ордой.

816. Основатель Ногайской Орды Едыге, управляя в течение многих лет Золотой Ордой, носил титул «беклар-беги» и

4,4(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ