В 1873 году произошла первая ценовая депрессия, от даты которой можно отсчитывать начало мировой депрессии, а в 2007-2008 годах, видимо, произошел окончательный перелом - закончилась эпоха роста, на смену которой пришла последняя фаза экономической депрессии. Пока все используют термин МИРОВОЙ КРИЗИС, но все свидетельствует о том, что мы являемся очевидцами Величайшей депрессии, и то обстоятельство, что ортодоксальная наука не смогла предсказать кризис 2008 года - свидетельствует, что западная экономическая теория, принятая и элитой постсоветской России, оказалась ложной. Поэтому задачей моего сайта я вижу показ несостоятельности ортодоксальных экономических теорий - западной неоклассики (экономикс), да и марксистской политэкономии, которые, не понимая природу кризиса, не ничего сказать про выход из КРИЗИСА. Впрочем, элиты государств, оказавшиеся бес перед кризисом, уже начинают понимать, что экономической науки у них просто нет.
Объяснение:
надеюсь братишка
Ось текст для презентації.
Для археолога та історика монети - це хронологічні маркери, безцінні для розуміння економічних, політичних і навіть наукових розробок. Монети є частиною нашої історії майже 3000 років. Перші металеві монети, з’явилися на Близькому Сході близько 700 р. до н.е., та були виготовлені із золота та срібла.
Античні монети були більше ніж просто гроші в часи їх обігу; вони також вважалися витвором мистецтва. Такі монети дозволяли цивілізаціям представляти як свої божества, так і цінності в мініатюрних скульптурах, вражених дорогоцінними металами. Старовинні монети розповідають історію ранніх цивілізацій через грецькі поліси та Римську імперії та за її межами - до біблійних часів, середньовіччя та епохи Відродження. Якби стародавні монети могли говорити, вони б розповіли про незліченну кількість народів, їх підйом та спад.
Монети - це історичні документи. Монети це символ, важливий для суспільства, яке викарбувало його, а точніше для правителя чи відомства, які його карбували. Для римлян карбування монет обличчям імператора було подарувати його всім в імперії. Вони також містять інформацію про економічну ситуацію. Окремі монети не дуже багато говорять, але сукупно зміни розміру та складу монет є показниками економічного «здоров'я». Наприклад, якщо з часом монети стають дедалі меншими (тобто, з меншим вмістом дорогоцінного металу), це вказує на фіскальні проблеми та необхідність карбувати більше монет, але для цього не має достатньої кількості дорогоцінного металу. Місця, де можна знайти монети, також можуть демонструвати торгові відносини. Нарешті, монети чудове джерело для визначення дат. Багато монет можна датувати до конкретного року.