временем возникло два независимых царства: верхний египет в долине нила и нижний- в дельте. фараоны верхнего египта носили корону, а белую покровителем земли и защитником фараона считался коршун; нижнеегипетская корона была красной, а покровителем считалась кобра.
согласно списку фараонов манефона, около 2900 г. до р.х. верхним египтом правил фараон мен, возможно тот же самый, которого в других источниках называют нармером. мен с большим войском двинулся на север и захватил дельту нила.
так образовалось единое египетское царство, простиравшееся с севера на юг примерно на 1000 км, от средиземного моря до первых нильских порогов.
объединение египта фараоном меном считается началом египетской . однако до окончания эпохи древнего царства существовало деление царства на две территории, а фараон именовался правителем верхнего и нижнего египта.
Привіт відповіли на запитання писала сама тому можуть бути помилки моїх словах :)
Объяснение:
1)Коли Іван Мазепа підписав Московські статті в 1689 році на теретирії Москви, ці статі дуже сильно ущільнювали права козаків. Іван Мазепа вважав що Московська держава зможе до Україні вийти із с крутного становища але Московська держава хотіла тільки ущимити права Українців щоб потім забрати їхню тереторію собі, що їм майже вдалося.
2)Пісоя того як Україна програла в Північній війні, Україн був потрібен новий союзник. Мазепа говорив, що опинився між «двома проваллями», він вибрав, як він думав, найменше «зло» і пішов до шведського табору. Таким чином, приводом для переходу І. Мазепи на бік шведів стала відмова царя Петра І захищати українські землі, як про це говорилося в договірних умовах між Україною-Гетьманщиною та Московією.
3)першим у нас буде варіант а) а другим варіант б). Через погане становище України українці можливо б і не змогли уникнути Руїни. Після смерті Б. Хмельницького Україна попала в важкий стан і Московська держава додала велику напругу на Гетьманщину що розтрощило Гетьманщину вщент, для України це була остання капля.
Ще раз вибач, якщо в деяких словах є помилки