М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Полинка8769532578
Полинка8769532578
24.04.2020 01:54 •  История

Жіночий та чоловічий одяг в 19 столітті в Україні

👇
Ответ:
MrsDrew
MrsDrew
24.04.2020

Объяснение:

Вот такая подойдёт?


Жіночий та чоловічий одяг в 19 столітті в Україні
Жіночий та чоловічий одяг в 19 столітті в Україні
4,6(82 оценок)
Ответ:
Andrey3355
Andrey3355
24.04.2020

ответ: 19 ст. ... Кунтуш і жупан були як чоловічим, так і жіночим одягом. Такий одяг носили на території усіх русько-українських земель. Чоловіки носили широкі штани та чоботи, а жінки — шовкові спідниці .

Объяснение:

4,5(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
эльмира156
эльмира156
24.04.2020
1) Во Франции решительный шаг к усилению цен­тральной власти был сделан королем Людовиком XI (1461 - 1483). В ходе длительных войн он одержал победу над могущественным Карлом Смелым, герцогом Бургунд­ским. К владениям короля отошли часть Бургундии, Про­ванс, Бретань. Многие области, города потеряли свои давние привилегии. Утратили значение Генеральные штаты. Возрос­ло количество чиновников. Создание постоянной армии, служба в которой оплачивалась королем, делало феодалов (дворянство) все более подчиненными ему. Знать, хотя и со­храняла частично свои владения, лишалась былой независи­мости. В XVI век Франция вступила как крупное централи­зованное государство.B таком государстве вся территория реально подчинена центральной власти, а управление осуществляется при чиновников.В Англии в 1455 г. вспыхнула война Алой и Белой розы между сторонниками двух ветвей правящей династии: Лан­кастерами и Йорками. В ходе этой войны погибла значительная часть крупных феодалов. В 1485 г. к власти пришел король Генрих VII Тюдор (1485 -1509). Король добился роспуска войск крупных феодалов, многих казнил, а земли забрал себе. Парламент по-прежнему собирался, но все реша­ла воля короля. Англия, как и Франция, превратилась в цен­трализованное государство.
4,8(49 оценок)
Ответ:
vika2075
vika2075
24.04.2020
Найважливішою причиною виникнення держави були, насамперед, сприятливі природні умови для життя людини, українська родюча земля, помірний клімат, наявність рік і морів, географічне розташування у центрі Європи, на перехресті міграційних і торговельних шляхів, поєднання широких полів і лісу.

Наступною причиною державотворення було виникнення самого давньоукраїнського етносу - автохтонного населення з сильним генотипом, що сформувався саме на цій землі в результаті численних етнічних оновлень і перетворень. Не випадково М.Грушевський вважав, що саме слов’янські племена антів, які залучили до об’єднання залишки скіфів і сарматів, стали генетичним корінням українського народу. Таким чином український етнос сформувався в 4-7 ст. н.е. в часи існування Антського союзу.

Крім того, швидке виникнення найбільшої у Європі держави і динамічний її розвиток були би просто неможливі без багатого державотворчого досвіду і традицій, які зберігалися в пам’яті народу. Мається на увазі Велика Скіфія, Боспорське царство, Антська держава, Готський племінний союз тощо. Сучасний науковець О.Палій таким чином говорить про роль скіфів на нашій землі: «Могутній племінний союз скіфів дозрів до рівня державності уже до середини І тисячоліття до н.е., об’єднавши в тому числі і праслов’ян. Таким чином, значно раніше, ніж у більшості регіонів Європи, в Україні створилися умови для державного життя та об’єднання в межах держави Великої Скіфії майже всієї території України»[1].

Російська історіографія наукову концепцію етногенезу європейських народів, основою якої є твердження про те, що саме народ є основним суб’єктом історії, на основі його самоорганізації і виникли сучасні держави. В Кремлі досі дотримуються «норманської теорії», згідно з якою саме Рюриковичів утворили Новгородську, Київську і Московську держави. Звідси робиться політичний висновок: одна династія – одна держава, що, на думку росіян, виправдовую їх агресивну політику підкорення сусідніх народів.
4,4(91 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ