На мою думку,найвагоміші джерела ,які в нас залишилися це документи(які описували саме ті події і з них ми найбільше можемо зрозуміти,що насправді відбувалося).Бо книжки ,які раніше писали ,не дуже дадуть нам зрозуміти ті часи ,оскіль раніше було багато заборон щодо писемницької діяльності .
Минуле представляють по-різному тому,що ми не жили в ті часи і не знаємо ,як насправді все було . Тільки з того що ми почули , робимо висновок ,що це правда не задумуючись поцікавитися ,цією історією самі.Багато чого в ті часи замовчували.Тому треба читати багато різних джерел ,щоб зрозуміти що насправді правда ,а що брехня.
ответ: Її початком прийнято вважати виступ доктора теології Віттенберзького університету Мартіна Лютера: 31 жовтня 1517 року він прибив до дверей віттенберзької Замкової церкви свої «95 тез» , у яких виступав проти існуючих зловживань католицької церкви, зокрема проти продажу індульгенцій. Кінцем Реформації можна вважати підписання Вестфальського миру у 1648 році [1], за підсумками якого релігійний фактор перестав грати істотну роль в європейській політиці.
Основними причинами Реформації були подолання феодальної роздробленості і виникнення централізованих держав, економічна криза після появи величезної кількості американського золота і винаходу методу амальгамування, розорення банків, невдоволення різних верств населення Європи моральним розкладанням католицької церкви, яке супроводжувалося економічної і політичної монополізацією.
Одним з основних наслідків реформаційного руху стала поява протестантизму, який набув поширення у всій Європі у віровченнях послідовників Лютера (лютеранство) , Жана Кальвіна (кальвінізм) , «цвиккауских пророків» (анабаптизм) , Ульріха Цвінглі (цвинглианство) , а також виник особливим шляхом англиканства.
Комплекс заходів, зроблений католицькою церквою і єзуїтами для боротьби з Реформацією, отримали назву Контрреформації.
Объяснение:
В июне 1582 г. Тауекель вместе с бухарцами разбил войско ташкен – тцев около г. Яссы (Туркестан). В 1583 г. он порвал отношения с правителем Бухары и вернулся в Дешт – и – Кыпчак. Тауекелю (1586 – 1598 гг.) после возвращения на родину пришлось с оружием в руках утверждать свое право на ханский престол.
Объяснение: