М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
yanamalykh
yanamalykh
21.05.2020 19:10 •  История

Розташуйте в хронологічній послідовності: Грюнвальдська битва

Вихід перших друкованих книжок кирилицею для церковної служби в православних церквах

Битва під Оршею

Заснування Кримського ханства

битва на річці Сині Води

Підписання Кревської унії

👇
Открыть все ответы
Ответ:
divergent01
divergent01
21.05.2020
Так, я тебе разрисую общую картину своими словами. Руссы, это те, кто жил до призвания варягов на Русь, они не могли сами норм править, и призвали править варягов. То есть Рюрика. Он поехал править в Киеве. Призвание варягов на Русь 862 год. Аскольд и Дир, это тоже варяги. Ну типа соплеменники Рюрика. Они были недовольны им и хотели поехать в Византию, что-бы быть там воинами. Варяги же и есть норманы. Их корни это викинги. Следовательно они отличные воины. По этому такие воины ценились. Но по пути в Византию, они наткнулись на городок, где в то время были беспорядки. И они там остались править.
После Рюрика в Новгороде править должен был его сын - Игорь, но он был мал. По этому, вместо него правил Олег - Дядя Игоря. То есть Олег был регентом.
Олег был очень хитрым, он поехал в Киев с малолетним Игорем. Олег со своей дружиной представились торговцами, к ним подошли Аскольд и Дир, и Олег убил их. И сказал, типа вот Игорь, показав на малолетнего мальчика, и сказал, что это ваш правитель. Тем самым 882 год, это год объединения Киева и Новгорода Олегом. То есть год образования древнерусского гос-ва.
Источник кинофильмы по книге Карамзина "история гос-ва Российского". И из школной программы.
ОБЯЗАТЕЛЬНО ПРОЧТИ ВСЕ И НЕ ЛЕНИСЬ.
4,7(26 оценок)
Ответ:
ассасин32
ассасин32
21.05.2020

Це улюблена фраза Франкліна Делано Рузвельта - людини, яку американці чотири рази обирали своїм президентом, людини, яка вивела США з "Великої депресії" і перетворила на найпотужнішу світову державу.

Про Велику депресію і "Новий курс" Рузвельта сьогодні говорять чимало, адже криза 2008 несе світові нові складні виклики. І хоч природа цих криз дещо різна, нагадування того, що і як було зроблено для подолання тієї найбільшої економічної кризи сучасності, очевидно, не буде зайвим.

Отож, як саме діяв Рузвельт задля порятунку своєї країни, і що з того досвіду може бути корисним Україні?Перезапуск промисловості

Наступним викликом для Франкліна Рузвельта стала ситуація в промисловості.

16 червня 1933 року Конгрес ухвалив закон про відновлення національної промисловості NIRA - National Industrial Recovery Act. Цей закон відміняв принцип "вільної конкуренції" і запроваджував принципи "чесної конкуренції".

Асоціація підприємців розділила всю промисловість на 17 груп, кожна з яких мала виробити свій кодекс, який вміщував обсяги виробництва, рівень зарплати, тривалість робочого тижня, ринок збуту, єдину політику цін.

Підприємства, які працювали у відповідності до цих умов, навіть мали власний значок, яким маркувалася їх продукція. Американці, традиційно купували товари з цими значками, бойкотуючи товари, що їх не мали.

По-друге, закон регламентував умови праці, вперше вводив мінімальну погодинну оплату в розмірі 25 центів, нормований робочий тиждень, а також дозволяв обснуватися у профспілки та підписувати колективний договір.

По-третє, він передбачав державне замовлення для промисловості на суму 3,3 мільярди доларів – на будівництво доріг, мостів, аеропортів, випуск військової продукції, тощо.

До речі, сам Рузвельт говорив, що мілітаризація, вкладення коштів в ВПК є одним з найефективніших шляхів виходу економіки країни з економічної кризи.

4,6(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ