М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
русский265
русский265
15.08.2022 00:50 •  История

Сравните Давань и Кангха.
кратко расскажите о них​

👇
Ответ:
Amina1225
Amina1225
15.08.2022

В IV в. до н.э. Хорезм становится независимым от державы Ахеменидов государством. Независимым он остался и при Селевкидах и Александре Македонском.  Основным занятием населения этой области было земледелие.  В VII в. до н.э. начинает строиться город Кюзелигыр. В V—IV вв. до н.э. в Хорезме была построена огромная крепость Калалыгыр с дворцом — резиденцией местного правителя. В III - II вв. до н.э. в Хорезме существовали древние города Джанбаскала и Койкрылганкала. В Койкрылганкале был сооружён укреплённый храм, где производились астрономические наблюдения.  Ко II - III вв. н.э. относится строительство древнего города Топраккала. Город был окружён мощными оборонительными стенами с прямоугольными бойницами. Центральная улица делила город на две части, а поперечные улицы составляли жилые кварталы. На площади находились огромный дворец и храмы.

4,6(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lassdeavs
lassdeavs
15.08.2022
Церковнослов'янська  мова за походженням — старослов'янська (інша назва — староболгарська, бо вона виникла на основі одного з македонських діалектів староболгарської мови). ця мова прийшла до нас разом із священними книгами після прийняття християнства і стала мовою православної церкви, освіти і культури. на східнослов'янському ґрунті ця мова зазнала впливу місцевих народних говорів і стала помітно відрізнятися від староболгарської мови. у науці вона дістала назву «церковнослов'янська мова». однак, незважаючи на значні місцеві впливи, церковнослов'янська мова не змінила своєї суті. вона залишилася спільною мовою всіх православних (а пізніше також і греко-католиків) як на русі, так і в інших слов'янських християнсько-православних країнах. для східних слов'ян вона була хоч і зрозуміла, проте все ж таки не рідна.
4,5(92 оценок)
Ответ:
евгения2066
евгения2066
15.08.2022

абсолютизм спочатку сприяв розвиткові  ремесла  та  торгівлі, але згодом став гальмом розвитку  продуктивних сил. абсолютизм характеризується утвореннямбюрократичного  централізованого апарату, введенням постійних  податків  і постійної найманої армії.  буржуазія, яка виросла у значну силу, революційним шляхом знищила абсолютизм (в  ії  в  xvii столітті, у  франції  у  xviii столітті). у  росії  абсолютизм був знищенийлютневою революцією 1917 року.

протягом історії європи, божественне право королів як основа абсолютної монархії обґрунтовувалося теологічно. багато європейських монархів, таких як російські, заявили про верховну самодержавну владу по божественному праву, та про неможливість їх підданих мати будь які права для обмеження влади монарха.

джеймс vi шотландський (пізніше джеймс i ійський) і його син  карл i  з шотландії та ії намагалися імпортувати цей принцип. спроба карла і запровадити єпископський  спосіб правління  з церквою шотландії призвела до  ковенантського повстання  і  єпископських війн. спроби  карла і  встановити абсолютистський  уряд  за європейським зразком, були головною причиною  громадянської війни в ії, незважаючи на те, що він прийняв це правило на 11 років: починаючи з 1629 року, після розпуску  парламенту  на деякий час.

існує велика кількість різних думок істориків щодо обсягу абсолютної влади серед європейських монархій. деякі з них, такі, як  перрі андерсон, стверджують, що досить багато  монархій  досягли рівня абсолютистского контролю над своїми державами, у той час як історики, такі як роджер меттам, оспорювали саму ідею  абсолютизму[9]. у цілому, історики, які не згодні з терміном абсолютизм, стверджують що більшість монархів, позначені як прихильники абсолютизму, виявили не більше влади над своїми підданими, ніж будь-які інші неабсолютистські правителі, і ці історики, як правило, підкреслюють відмінності між абсолютистською пишномовністю монархів і реаліями ефективного використання влади цими абсолютними монархами.

4,7(8 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ