М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
3667
3667
09.09.2020 02:39 •  История

Назви Москов-
Велике Польське
князівство королів-
Литовське СТВО
Молдав-
ське
князів-
ство
держав
ська
держава
Історико-географічне ​

👇
Ответ:
kekmanchik
kekmanchik
09.09.2020
1) Велике князівство Литовське - східноєвропейську державу, що існувала з середини XIII століття по 1795 рік на території сучасних Білорусі, Литви, України, Росії, Польщі, Латвії, Естонії та Молдови.2) Королівство Польське - западнославянское держава в північно-східній частині Центральної Європи, що утворилося в 1025 році, коли першим з велікопольських князів був коронований Болеслав I Хоробрий. У 1569 році Королівство Польське було об'єднано з Великим князівством Литовським в федеративну державу Річ Посполиту, в складі якого проіснувало до третього поділу Речі Посполитої (1795).3) Молдавське князівство - держава, що існувала в XIV-XIX століттях, на території сучасної Молдови, частини сучасних Румунії і України. Культурно й історично пов'язано з Волоської князівством, а також c Руссю, Болгарією та Османською імперією.4) Московська держава - назва, яким в XVI-XVII століттях позначалася територія Великого князівства Московського всередині Російського царства. Паралельно йшов процес сінонімізаціі цієї назви з Росією в цілому, що продовжився до перенесення столиці в Санкт-Петербург і проголошення Російської імперії на початку XVIII століття. В історіографії XIX-XXI століть - одна з назв Російської централізованої держави кінця XV - початку XVIII століть
4,6(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DimaMartolog
DimaMartolog
09.09.2020

Я являюсь представителем столярного цеха нашего города. Мы объединились для того, чтобы совместно заниматься общим ремеслом и не допустить попадания в наш цех чужих ремесленников. Наша организация носит закрытый характер, состоит из одних и тех же людей. Ремесло передается по наследству, от отца к сыну. Также ремесленником может стать подмастерий или ученик. Мы имеем один, общий для всех и обязательный к исполнению устав. Нам нельзя иметь больше станков и учеников, чем сказано в уставе. Производим мы один и тот же товар, от начала и до конца, по единым технологиям. Даже работать более отведенного срока нам запрещено, поскольку это может создать конкуренцию другим членам цеха. Изменять вообще ничего нельзя, за это могут наложить штраф, а то и выгнать из цеха. Есть у нас и общие праздники, очень яркие, веселые и буйные. Наша главная цель - делать все одинаково, по строгому регламенту и не допускать в ремесленники людей недостойных. Чтобы стать ремесленником, подмастерий должен пройти сложное испытание.

4,4(82 оценок)
Ответ:
kolesnikova19971
kolesnikova19971
09.09.2020

У 1614— 1618 рр. морські походи запорозьких козаків до турецьких портів західного й південного Причорномор'я, а також підтримка польською владою антитурецьких повстань у Валахії та Молдавії викликали у відповідь спустошливі татарські Й турецькі набіги на українські землі. Розпочалася польсько-турецька війна 1614— 1621 рр.

У вересні 1620 р. польська армія, очолювана коронним гетьманом Станіславом Жолкевським, була розбита турками під селищем Цецора. Здобувши перемогу в Молдавії, султан Осман II став готуватися до завоювання Речі Посполитої. Було зібрано величезну армію, яку очолив сам Осман II. Король Речі Посполитої Сигізмунд ІІІ звернувся по до до австрійських Габсбурґів і Папи Римського, але не отримав її. Унаслідок цього Сиґізмунд ІІІ був змушений шукати підтримки в запорозького козацтва.

У відповідь на прохання короля запорозький гетьман Яків Нерода на прізвисько Бородавка заявив, що надасть до лише за умови визнання польською владою відновлення ієрархії православної церкви.

У червні 1621 р. в урочищі Суха Діброва, між Ржищевим і Білою Церквою, зібралася козацька рада. Урахувавши небезпеку, що загрожувала Україні, козаки прийняли рішення взяти участь у поході проти турок разом із поляками, а для узгодження умов до направити до короля посольство на чолі із Сагайдачним.

4,4(39 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ