М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
andreygavrilov
andreygavrilov
08.03.2021 22:07 •  История

если ответите не по теме - кину жалобу ​


если ответите не по теме - кину жалобу ​

👇
Ответ:
Trasir
Trasir
08.03.2021

В Глупове один из Петербурга выздоровел а другой из народа захватил власть

4,7(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
glebKoz
glebKoz
08.03.2021
Расположен на территории Калужской области ( тобеж Рязанской). В конце марта 1238 г. Монголы подошли к небольшому городу Козельску. Горожане оказывали большое сопративление захватчикам почти 2 месяца. Тогда войска Батые пошли на хитрость - после очередного штурма они изобразили паническое бегство. Жители Козельска стали приследовать Батыевское войско и оказались в ловушке. Батый назвал Козельск " злым городом" и прировнял его к своей территории. Ну и на всё лето Батый и его войско отправились в степи. Позже были совершины набеги на Муром, Новгород и др. города. 
4,6(34 оценок)
Ответ:
Rosalin1
Rosalin1
08.03.2021
Занепад Галицько-Волинського князівства призвів до епохальних змін. У XIV ст. історичні події розвивалися не на користь України. Саме в період її політико-економічного та культурного занепаду почали підноситися сусіди -Литва, Польща та Московія. Вони дуже стрімко розросталися, і їх, цілком природно, приваблював вакуум влади, що виник на півдні.

У 1340 р. помер останній князь Галицько-Волинської держави Юрій II. Після його смерті західноукраїнські землі теж опинилися без свого провідника, ставши легкою поживою для ворога. Польський король Казимир III, скориставшись цим, захопив м. Львів, пограбував його, заволодів клейнодами, в тому числі короною Данила Галицького.

На початку XIV ст. Литва була сильною державою. її територія сягала далеко за межі етнічного регіону - басейнів Вісли, Німану й Двіни - за рахунок приєднання білоруських і частини руських земель.

Колишня київська Русь могла сплачувати щедру данину, мала розгалужені торговельні шляхи була спроможна надати Литві матеріальні ресурси і поповнення до війська. Не останню роль відігравав і династичний чинник - правляча литовська династія мала численних нащадків, що потребували власних уділів.
4,7(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ