М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dbb26444
dbb26444
27.07.2021 09:28 •  История

Позначте назву документа, звідки взято цей уривок: "Не треба лякатися, що в разі відновлення цього князівства (України) через послаблення Московщини порушиться європейська рівновага. Навпаки - як свідчить про це приклад Генеральних Штатів, котрі ніколи не прислужилися спільній справі, як коли від часу, коли утворили могутню республіку" ПЛЗ

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Dashaandreevna1982
Dashaandreevna1982
27.07.2021

1. Упереджене ставлення:

Політична ідея винятковості малоросів, як вважає таємний радник Юзефович, є вигадкою австрійсько-польської інтриги, яку запустили у нас поляки на початку 40-х рр.

У 1861 р. почали видавати в Петербурзі Білозерський разом з Кулішем журнал “Основа”. Поява цього журналу – перший формальний прояв української пропаганди.

Заснований в Києві відділ імператорського Російського географічного товариства прихистив тих неблагонадійних і шкідливих осіб, які нині вирізняються особливою діяльністю на ниві поширення серед народу ідеї про самостійну народність малоросів.

Найголовнішими діячами відділу на терені поширення в народі хибної і шкідливої думки про самостійність малоросійської народності, мови й літератури є Чубинський і колишній доцент Київського університету Драгоманов.

...українофіли наполегливо намагаються піднести простонародну говірку Південної Росії до рівня літературної мови, перекладаючи твори російської та іноземних літератур і видаючи оригінальні твори.

З особливою увагою стежачи за напрямом усіх видань для народу малоросійською говіркою, дійшли позитивного висновку, що вся літературна діяльність так званих українофілів має кваліфікуватися як посягання на державну єдність і цілісність Росії, приховане більш-менш пристойними формами.

2. Найбільша загроза:

Дозволити створення особливої простонародної літератури українською говіркою – означало б закласти міцне підґрунтя для розвитку переконання у можливості здійснити в майбутньому, хоча, можливо, і досить віддаленому,  відчуження України від Росії.

3. Докази упередженості:

Це переконання підтверджує історія одного з найбільш завзятих пропагандистів українофільства Куліша, який чи не першим заклав основу до подальшого розвитку і поширення шкідливого й безглуздого вчення про відокремлення Малоросії...

Майже одночасно з Кулішем з’явився поет Шевченко, якого прихильники Куліша, коли поет помер, намагалися щосили підняти на п’єдестал народного кумира.

4,6(21 оценок)
Ответ:
ElizabethFilps
ElizabethFilps
27.07.2021

Мудрый старик

Жил-был один мальчик, он жил с отцом, отец работал в парке.Однажды мальчик с папой пошли погулять видят сидит на камне старик, очень был он стар. А возле него сидит маленькая девочка. Спрашивает его мальчик:

-Дедушка почему вы на дороге сидите?

-Потому что я могу как-то вот этой девочке- отвечает дедушка

-Чем

-У неё нога сильно болит, и вот мы сидим под дождём, ждём автобуса

-Зачем, вы просто время своё теряете?

-А ты подумай не зря говорят утро вечера мудрее

Подумал мальчик не как не мог придумать что хотел дедушка и зачем время терял, и вот проснулся он утром видит на дворе весёлая девочка играет. Пришёл к ней мальчик а та девочка сказала всё что он видил вчера. Бежит к старику мальчик хотел сказать что та девочка была его лучшей подруга. Но старика не было только было были видны маленькие чорточки капель

Объяснение:

4,7(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ