человеку в его действиях дана свобода выбора между добром и злом, моральный и аморальным. человек сам решает как ему поступить. моральный выбор - это когда человек выбирает свое моральное отношение и действует в соответствии с ним.
свобода - это наличие у человека возможности выбора того или иного варианта. она тесно связана с ответственностью.
моральная ответственность - это ответственность перед собственной совестью. свобода без ответственности - это безответственность. человек начинает ответственно вести себя по отношению к другим когда уважает в них личность.
ответственность означает способность правильно понять потребности других людей как свои личные.
моральный выбор - это ответственность человек всегда должен осмысливать свои поступки, предвидеть их последствия и нести ответственность за их результаты.
княжества (xii—xvi вв) — государственные образования на территории современных россии, украины, белоруссии и польши, а также (окраинные земли) на территории современных румынии, латвии, литвы, эстонии, словакии и финляндии, возглавлявшиеся князьями из династий рюриковичей и гедиминовичей. образовались после распада киевской руси на отдельные княжества. началом деления на княжества как таковые принято считать раздел руси ярославом мудрым между своими сыновьями (1054). во второй половине xiv века параллельно с ним в брянских землях княжили также сыновья ольгерда дмитрий и дмитрий-корибут.
Объяснение:
Є одна річ, яку слід пам'ятати: кожен, хто міг би повністю і повністю завоювати Римську імперію, був би розцінений як великий. І Юлій Цезар-єдина людина, яка зробила саме це. І він зробив це за три роки.
Він завоював частину Іспанії і всю Галію, подвиг, який вже відзначає його як одного з великих військових стратегів історії. Але як тільки він перетнув цей Рубікон в 49 р. До н. е. , він оголосив війну самому Риму.
Юлій Цезар був відомим генералом, політиком і вченим в Стародавньому Римі, який завоював велику область Галлії і допоміг почати кінець Римської республіки, коли він став диктатором Римської імперії. Незважаючи на його блискучу військову майстерність, його політичні навички та його популярність серед римського нижчого та середнього класу, його правління було перервано, коли противники - під загрозою його зростаючої влади - жорстоко вбили його.
Він захопив величезну територію до 46 р. до н. е., проводячи кампанії в Італії, Греції, Єгипті, Анатолії, Північній Африці та Іспанії. До кінця він був безперечним главою цієї імперії. І все ж, це була не та ж імперія, оскільки імперія, керована Римською Республікою, була замінена імперією Цезаря. Цезар підкорив Рим, і ніхто раніше цього не робив, навіть Ганнібал, Пірр або македонці. І ніхто, не кажучи вже про одного військового генерала, ніколи не зробить це знову. Римська імперія буде надалі захоплена іншими народами, але ніколи одночасно, жодним переможцем. Це частина величі Цезаря.