М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ОляКatschanjukolaola
ОляКatschanjukolaola
22.07.2020 06:40 •  История

За ілюстрацією скласти 3 речення як слов*яни облаштовували свої поселення та житло ​


За ілюстрацією скласти 3 речення як слов*яни облаштовували свої поселення та житло ​

👇
Ответ:
245667
245667
22.07.2020

Слов'яни були дуже працьовитийть народ.Вони строїли дома з сіна та кізяка. Вони дуже любили свої дома, бо дома були теплі і затишні

4,5(62 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
YeezyM
YeezyM
22.07.2020

! )для пореформенной россии характерно было развитие капитализма вширь, т.е. распространение его на новые, еще неосвоенные территории. 

2)реформы сыграли довольно таки важную роль началось подвижение россии.

  в этот период сложилась благоприятная ситуация для развития хлебопашества.  плюс ко всему, реформа, освободив крестьян от личной зависимости, не уравняла их с помещиками в гражданских правах. она перевела крестьян из разряда крепостных в разряд так называемого податного сословия. государство облагало представителей этого сословия подушной податью, т.е. налогом не на имущество, а на человека вне зависимости от его доходов.

4,8(64 оценок)
Ответ:
Masimo1
Masimo1
22.07.2020

з кінця ii ст. римська імперія вступає у тривалу кризу. після смерті останнього представника династії антонінів основна роль у призначенні імператора належала армії або сенату. тому правителів того часу назрівали «солдатськими» або «сенатськими» імператорами.

армія перестала підкорятися законам, солдати навіть продавали престол тому, хто обіцяв їм більше заплатити. правителі змінювалися кожні 2-3 роки, а іноді через кілька місяців. як правило, їх убивали змовники або незадоволені легіонери.

підкорені народи не бажали миритися зі своєю долею і весь час піднімалися на визвольну боротьбу. міжусобні війни за владу в середині держави, напади сусідніх племен порушили її єдність і традиційні зв'язки між провінціями. прийшли в запустіння землі, зменшилися врожаї, почався занепад ремесел і торгівлі.

використання рабів перестало давати рабовласникам звичний прибуток, адже ті не були зацікавлені в результатах своєї праці, оскільки нічого за неї не отримували. за першої-ліпшої нагоди вони втікали або повставали.

у iii ст. власники великих земельних маєтків почали роздавати рабам невеликі ділянки землі для обробітку. таким рабам дозволяли мати сім'ю, будинок, власне невелике господарство. їх називали  рабами з хатинами.  за користування землею вони платили орендну плату та віддавали певну частину врожаю.

величезні земельні володіння неможливо було обробити лише за рабів. тому землевласники почали надавати земельні ділянки в оренду вільним селянам, розореним городянам та іншим збіднілим людям. таких орендарів називали  колонами.

колони були більше зацікавлені в результатах своєї праці, ніж раби, проте й вони не могли вивести з кризи господарство риму.

4,5(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ