М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Comalia
Comalia
03.09.2022 14:32 •  История

20. Современником Бориса Годунова был французский король 1) Людовик XIV
2) Людовик XVI
3) Генрих IV
4) Карл Великий​

👇
Ответ:
geraveselov20
geraveselov20
03.09.2022

Это - Генрих IV - правил с  1589 по 1610 год.

Борис Годунов, соответственно, правил с 1598 по 1605 год.

ответ: 3) Генрих IV

4,4(82 оценок)
Ответ:
Сани56
Сани56
03.09.2022

Генрих IV

Объяснение:

вроде он, но не уверенна, что правильно, если что сорян)

4,5(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Lilia55590
Lilia55590
03.09.2022

ответ:Суперечка щодо назви Македонії (грец. Μακεδονικό ονοματολογικό ζήτημα, мак. Спор за името помеѓу Македонија и Грција) — це політичний диспут щодо вживання терміну «Македонія», який виник між Грецією та Республікою Македонія, колишньою союзною республікою Югославії. Суперечка виросла з багатостороннього конфлікту початку 20 століття, який став однією з причин Балканських війн. Конфлікт набув нового загострення після розвалу Югославії і утворення незалежної Республіки Македонія в 1991 році.

Объяснение:

4,6(69 оценок)
Ответ:
vlad1435
vlad1435
03.09.2022
Юрій Горбунов, актор, телеведучий:

Я веду вічну боротьбу з самою собою. Мені потрібен постійний саморозвиток. Тому найголовніше для мене – не залежати від своїх комплексів і стереотипів. Насправді це дуже велика робота над собою. Я намагаюся себе постійно "ломати". Потрібно не боятися робити щось нове.

Олена Винярська, кліпмейкер:

Звичайно, нам би хотілося вважати себе незалежними від всіх речей на світі крім музики, але, на жаль, це не так. Незалежність – це займатися улюбленою справою, яка приносить тобі задоволення, реалізовувати себе в ній, знаходити щодня щось нове, розвиватися, вдосконалювати навички. Головне – бути на своєму місці, коли людина це відчуває вона зробить все для того, щоб залежати тільки від цього.

The Erised:

Незалежність – це все ми. Вона починається саме з нас і наших вчинків, нашої музики, всього того, що ми робимо. Незалежність – це можливість робити те, що тобі близько, не озираючись на інших, шукати свій шлях, своїх слухачів, шукати себе. Незалежність – це писати пісні на тій мові, яка тобі близька, їздити в цікаві країни на концерти артистів, які тобі подобаються, заводити друзів з усіх куточків світу, незважаючи на те якою мовою вони говорять і який у них колір шкіри. Незалежність – це бути собою.

Bahroma:

Для мене більше підходить поняття внутрішня свобода, ніж незалежність. Я така людина, якій важливо мати свою територію – від дітей, від чоловіка і навіть від творчості й якимось чином внутрішньо усамітнюватися з собою. Для мене це дуже важливо. Тоді ти можеш залишатися такою, яка ти є насправді.

Надія Мейхер, співачка:

Звичайно, я вважаю себе незалежним. Я — вільна людина, тому і почав займатися музикою. Дуже хочеться вірити в те, що всі ми незалежні в непередбачуваних політичних реаліях нашої країни (це стосується, в тому числі, змін в законодавстві щодо квотування української музики). Дуже хочеться залишатися навіть не незалежним, а холоднокровним в цьому плані, тому що все одно людина повинна пристосовуватися. Хочеться, щоб кожен з нас робив свій вибір усвідомлено. Тоді ми зможемо подолати будь-які перешкоди, які виникають на шляху. Я бажаю всім відчуття тієї незалежності і більшої свободи, а творчим людям втілювати в життя свої амбіції.

4,4(29 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ