М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Alina522542
Alina522542
10.05.2020 23:00 •  История

Установіть відповіднісьть між іменем історичного діяча та характеристикою його діяльності 1 І.Скоропацький 2Д.Апостол 3П.Полуботок 4П.Рум'янцев

👇
Открыть все ответы
Ответ:
777sofia777
777sofia777
10.05.2020

Зайвим поняттям у даному логічному ряді є "Християн Раковський".

Пояснення: "Християн Раковський" не відноситься до інших понять у ряді, які представляють політичні та територіальні утворення. "Християн Раковський" був болгарським політиком і діячем, але його ім'я не має прямого зв'язку з "УСРР" (Українська Соціалістична Радянська Республіка) або "УРСР" (Українська Радянська Соціалістична Республіка).

Таким чином, "Християн Раковський" є зайвим поняттям у даному логічному ряді, оскільки він не пов'язаний з іншими елементами ряду за тематикою чи логікою.

4,7(36 оценок)
Ответ:

Столипінська аграрна реформа, яка була впроваджена в Російській імперії під керівництвом Петра Столипіна в період з 1906 до 1914 року, містила деякі нововведення. Основні з них були:

1. Земельна реформа: Вона передбачала перерозподіл землі шляхом земельних об'єднань і надання селянам можливості викупу земельних наділів.

2. Впровадження "куркульських хуторів": Це були невеликі сільські поселення, створені для переселення селян з комунальних земель і надання їм власної земельної ділянки.

3. Створення сільських артельних господарств: Ці господарства об'єднували селян для спільного використання землі, робочої сили та сільськогосподарської техніки.

4. Заохочення приватної ініціативи: Реформа стимулювала створення багатолюдних господарств та розвиток сільського підприємництва.

5. Впровадження сільського кредиту: Були створені спеціальні кредитні установи для селян, які надавали їм доступ до фінансових ресурсів для розвитку сільськогосподарської діяльності.

Метою цих нововведень було стимулювання економічного розвитку сільських територій, покращення життя селян і забезпечення стабільності в аграрному секторі.

4,5(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ