М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ыссмиииии
ыссмиииии
12.07.2021 12:28 •  История

Описать подробно 3 фобии и как человек чувствует себя и ведет при ней

👇
Ответ:
sanny2
sanny2
12.07.2021

1)боязнь замкнутого пространство (Человек очень боится если закроется на ключ дверь например его оставят дома одного.)

ШиЗа:ты уже сам(а) знаешь что это такое (шизофреньея допустим: ты дома один твои родители тебя оставили дома одного и тут начинается за дверью стоит звонок крч:персы из фильмов (ужастиков) будут в твоем доме)если ты ей зорозился выличится уже НЕЛЬЗЯ.) А подхвотить ее можно если часто смотреть ужастики как оно звонок и т.д)

Объяснение:

боязнь высоты ты боишься высоты норм же да?

4,6(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Нюша1390
Нюша1390
12.07.2021

Відповідь:

Теорія походження слов’ян та історіографія проблеми генезису українського народу.

Витоки українського народу та початок його історії тісно пов’язані з проблемою походження слов’янства. Показово, що прабатьківщина слов’ян територіально співпадає з ядром українських етнічних територій і займає північно-західну Україну (Волинь, Прикарпаття, Поділля, Київщину).

Підгрунтя слов’ян у східній Європі, їх первісне розселення, питання про слов’янську прабатьківщину й початок племінної диференціації – всі ці питання ще й досі не вирішені наукою одностайно. Оскільки українці належать до слов’ян, то очевидно, що з’явились вони не раніше появи слов’янства взагалі. Сучасна наука дає змогу говорити про прасловнські племена з рубежу нашої ери, а про справжніх слов’ян лише з V ст. Отже, є всі наукові підстави стверджувати, що праукраїнці з’явилися на історичній арені не раніше появи слов’янства у середені І тис. н. е.

На основі письмових археологічних, лінгвістичних, онтографічних, антропологічних та інших сфер вже протягом багатьох сторіч дослідники намагаються відшукати прабатьківщину слов’ян. Результатами цих пошуків стала поява дунайської, скіфо-сарматської, вісло-дніпровської, вісло-одерської, дніпро-одерської та інших теорій. І хоч питання про прабатьківщину слов’ян досі залишається відкритим, все ж напрацьований у пошуках формули слов’янського етногенезу матеріал дає змогу з певною вірогідністю встановити не тільки ареал виникнення і формування слов’ян та напрямки його розселення, а й відтворити портрет середньовічного слов’янства.

Визначення місця історичної прабатьківщини слов’ян – ключ до розуміння вітчизняної історії. Одну із певних спроб вирішити питання етногенезу слов’ян зробив літописець Нестор. У своїй “Повісті минулих літ” він писав: “По довгих же часа сіли слов’яни на Дунаю, де єсть нині Угорська земля та Болгарська. От тих слов’ян розійшлися вони по землі і сформувалися іменами своїми, - (од того), де сіли, на котрому місці”. Фактично цією фразою і було започатковано дунайську теорію походження слов’ян, яка протягом ХІІІ-ХV ст. була домінуючою у працях польських і чеських хроністів. Прихильниками цієї теорії в подальшому стали відомі російські історики ХІХ ст. С.Соловйов, М.Погодін, В.Ключевський. Зокрема В.Ключевський уявляв, що початкове розселення слов’ян було в районах Карпат аж до VІІ ст., коли вони рушили звідти на схід і на північний схід.

У добу середньовіччя з’явилась ще одна версія вирішення проблеми слов’янського етногенезу скіфо-сарматська, або азіатська теорія, викладена на сторінках Боварської хроніки (ІХ ст.). Ця теорія базується на визнанні предками слов’ян скіфів і сарматів, які пройшовши маршем з Передньої Азії узбережжя Чорного моря, врешті-решт осіли у південній частині Східної Європи. Саме тут і сформувався той центр, звідти з тих часів вони розселились на північ і схід.

Пояснення:

= )

4,5(33 оценок)
Ответ:
papashamuslimo
papashamuslimo
12.07.2021

Хан-высший степной правитель имел абсолютную власть мог созывать Биев такжн имел свой военный полк из Батыр мог управлять страной сам.

Султан-Приемник власти может зависить от статуса и т.д имеет в расположений свой мини-полк из Батыров,он Дипломат и выполнял указ ханов или решал с ханом указы.

Би-Философ, Мудрец, Знатный человек толковал и решал сложные вопросы также созывал Курултай других биев и учил граждан и советник хана и султана.

Батыр-Воин, защитник отчетество созывался ханами и султанами.

Кожа-Мула, свещеник считается (белая кость) проповедует Ислам и учит управляет мечетью и созывает в свещенные дни также толкует и молится призывая тем более всех.

4,4(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ