Слов'яни - одна з найчисленніших груп давньоєвропейського населення. З розселенням арійських племен по цілій Європі й великій частині Азії, почали вибиватися поміж іншими племенами й слов’яни, що первісно займали землі поміж рікою Одрою на заході, Дніпром на сході, Карпатами й Судетами на півдні й прибережною, над балтійською смугою на півночі. До самого балтійського побережжя вони не доходили, так само, як дуже довго держалися здалека від чорноморського побережжя.
Слов’яни були вдачі войовничої, сміливі й жорстокі, а при тому надзвичайно свободолюбні. Вірили в сили природи, але релігія була краще розвинута в західних, аніж східних слов’ян.
Займаючись скотарством і бджільництвом, особливо поширили слов’яни хліборобство й огородництво. Доказ на це - спільні всім слов’янам назви жита, пшениці, ячменю, вівса льону, конопель, сіна, овочів, ягід, а далі рала, серпа, коси, мотики, лопати, ратая, орання, сіяння, жатви, і т. п. З ремесел знали ткацтво й кушнірство та домашнє майстерство, при якому послугувалися сокирою, долотом і кліщами. Жили селами й оборонялися перед ворогом у городах, що їх обводили окопами. Їх зброєю були лук, стріли, меч. Рахувати вміли до тисячі. Вміли будувати хати з вікнами й дверми, варити мед і виробляти з молока сир та масло. З окрас носили персні та гривні.
В арабських джерелах згадується про союзи слов'янських племен - об'єднання східних племен ще до створення Київської Русі. Слов'яни жили родами, племенами. Найдавніший вітчизняний літопис, згадуючи про розселення слов'ян у Східній Європі називає різні племена: словени, кривичі, поляни, в'ятичі, радимичі, древляни, сіверяни та ін.
Прабатьківщина слов’ян
Слов'яни - одна з найчисленніших груп давньоєвропейського населення. Точно час виокремлення її з індоєвропейської спільноти ще не встановлено.
Як відомо, існує кілька концепцій про прабатьківщину слов'ян. Так, згідно з дунайською концепцією, яка походить з найдавнішого літопису - "Повісті временних літ" літописця Нестора, слов'яни довгий час жили на берегах Дунаю, звідки й почали розселятися.
За другою концепцією - вісло-одерською - прабатьківщиною слов'ян була територія сучасної Польщі.
Згідно з третьою концепцією, яку підтримує переважна більшість дослідників, давні слов'яни розселялися між Дніпром і Віслою.
Ґрунтуючись на археологічних даних, багато вчених роблять висновок, що слов'яни (протослов'яни), принаймні від часу виокремлення їх у II тисячолітті до н. е. з індоєвропейської спільноти і до раннього середньовіччя (коли їх існування було зафіксовано писемними джерелами й підтверджено археологією), змінювали місця свого проживання. Тому кожна з наведених концепцій, найімовірніше, фіксує той чи інший етап розселення слов'ян на початку їхньої історії.
Розселення слов’ян
Писемні джерела І тисячоліття до н. е. фіксують розселення слов'ян на межі лісової і лісостепової зон у межиріччі Дніпра і Верхньої Вісли. Це підтверджують і нові археологічні матеріали (які до того ж свідчать про спадкоємність матеріальних пам'яток у цьому регіоні), і лінгвістичні дані.
Згідно з археологічними дослідженнями, починаючи із середини І тисячоліття до н. е. слов'яни поділялися на східних і західних. Тоді ж формувалась і південна група слов'ян. У першій половині І тисячоліття до н. е. у південних районах Східної Європи крім слов'ян жили також пізні скіфи, сармати, готи, фракійці, які у IV-V ст. відійшли на південь і південний захід або ж були асимільовані слов'янським населенням.
Візантійські автори VI ст. Прокопій Кесарійський, Менандр Потиктор, Маврикій Стратег знали слов'ян під назвою венедів, антів та склавінів і характеризували їх як численний народ, який брав активну участь в історичних подіях Південної і Південно-Східної Європи.
Я извиняюсь если ответы не правильные
√2.
A) Колонна Траяна в Риме была установлена в 113 году в честь Императора Траяна. Она была размещена в только что завершенном Форуме Траяна и окружена зданиями. Колонна символизирует победы Траяна над Дакией (ныне Румынией). Колонна установлена на основе сорок два метра высотой — точно такая же высота была у холма, расположенного на этом месте. Холм был снесен, чтобы создать открытое пространство для конструкции Форума Траяна.
Б) памоимо ето траян... Римский император.
Траян начинал свою деятельность предельно скромно - простым легионером. Под командованием отца принимал участие в войнах с иудеями и парфянами.
Он обладал огромной силой и выносливостью, любил продираться сквозь лесные дебри, выслеживать и ловить диких зверей, взбираться на горы и утесы, плавать и грести, когда море неспокойно.
Став императором, Траян не утратил выносливости простого воина. Он великолепно владел оружием, стойко переносил все тяготы походной жизни, мог обходиться солдатской пищей: салом, творогом и поской (напиток, состоящий из воды, уксуса и взбитых яиц). В походе Траян широким шагом всегда шел впереди войска. Будучи императором, продолжал ходить по Риму пешком, тогда как его предшественники возлежали на носилках, ибо, по словам Плиния, "как бы боясь равенства, теряли пользоваться своими ногами".
В)Развалины древнего амфитеатра, который уже много веков мир знает под названием Колизей, — достопримечательность № 1 на туристической карте Рима.Это визитная карточка итальянской столицы и одно из самых масштабных сооружений начала эры. Амфитеатр в давние времена называли храмом смерти, ведь на арене гибли тысячи людей и животных. Несмотря на то, что от Колизея сегодня осталась только третья часть, он не утратил своего величия и масштабности. Не зря стала крылатой цитата из произведения великого Байрона — «но рухни Колизей — и рухнет Рим».
Саме Крим став головним ареалом поширення ісламу на землях, що входять до складу нинішньої України.