М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ygthjkujny
ygthjkujny
29.01.2023 00:28 •  История

ІІ рівень (учень законус деал запропонованих завдань; кожне оцінюється у ) н. У коліть основні риси української культури другої половини XIX ст.:
а) домінування релізму; б) стрімкий розвиток театрального мистецтва;
в; нетативний вплив на розвиток культури адміністративних заборон; г) домінування
д) поява вишня навчальних закладів у Харкові і Кисві:​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
marusi220
marusi220
29.01.2023

Виникнення та розвиток Слобідської України. Починаючи з другої половини XVI ст., а особливо з 30-х рр. XVII ст. Слобожанщину, що перебувала під владою московського царя, почали поступово заселяти українські селяни й козаки з Лівобережної та Правобережної України, які тікали від польсько-шляхетського гноблення.

У 1638 р. сюди прибули учасники козацького повстання на чолі з Яковом Острянином (вони оселилися в місті Чугуєві). У 1652 р. велика група селян і козаків Чернігівського та Ніжинського полків на чолі з І. Дзиковським заснувала Острогозьк, а переселенці з містечка Ставище Білоцерківського полку на чолі з Г. Кондратьєвим заснували Суми. У 1654 р. на городищі, де зливалися річки Лопань і Харків, виникло місто Харків. Схожу історію заснування мали й такі міста, як Салтів, Мерефа, Охтирка, Балаклія, Ізюм та багато інших. Разом із містами виникали й нові села.

Объяснение:

4,7(76 оценок)
Ответ:
AMeleschckina2
AMeleschckina2
29.01.2023

Я уже писала такое♡

поставьте лучший ответ не хватает

Объяснение:

27 января 1944-го года небо над вечерним Ленинградом под грохот артиллерийской канонады озарилось огнями. Но это был не удар вражеской авиации, и не отблеск пожара. Это был салют, который ознаменовал полное освобождение города от гитлеровской блокады. За 900 страшных дней, которые она длилась, Новосибирск на четверть стал Ленинградом. В нашем городе второй дом обрели для десятки тысяч эвакуированных. Блокада унесла жизнь порядка двух миллионов человек, а может быть, ещё больше. Её называют самой страшной осадой в истории человечества. Она закончилась ровно 76 лет назад.

4,6(80 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ