М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Natanahgy
Natanahgy
24.07.2020 02:20 •  История

Какое мероприятие включала в себя аграрная реформа столыпина: а –отмену паспортного режима б –организацию переселенческого движения в –ликвидацию монастырского землевладения г –передачу государственных земель в частную собственность 2. целью аграрной реформы столыпина было: а –укрепление крестьянской общины б –усиление стабильности в обществе в –уничтожение помещичьего землевладения г –ликвидация частной собственности на землю 3. понятие «столыпинский вагон» появилось в связи с: а –перевозкой войск на западный фронт б –увеличением экспорта зерна за границу в –активным железнодорожным строительством г –проведением переселенческой политики в 1907 -1914гг. 4. аграрная реформа столыпина а –освоению сибирских земель б –началу разведения картофеля в –прекращению процесса раскрестьянивания г –полному исчезновению крестьянской общины 5. формирование белогвардейской добровольческой армии начал: а –краснов б –алексеев в –деникин г –колчак 6. вся полнота государственной власти во время гражданской войны сосредотачивалась в руках: а –реввоенсовета республики б –совета рабочей и крестьянской обороны в –совета народных комиссаров г –цк рсдрп(б) 7. какое из событий произошло раньше других: а –расстрел царской семьи б –мятеж чехословацкого корпуса в –высадка десанта в мурманске г –наступление на петроград юденича 8. договор о мире с германией был подписан: а -7.11.1918г. б -23.02.1918г. в -3.03.1918г. г -9.12.1917г. 9. в конце 1920г., в отличие от 1918 -1919гг.: а –началась интервенция стран антанты б –белое движение добилось наибольших успехов в –главное сопротивление большевикам оказало крестьянство г –белое движение находилось в стадии организационного оформления 10. в 1918г. произошло выступление войск: а –чехословацкого корпуса б –адмирала колчака в –генерала юденича 11. главную роль в разгроме армии колчака сыграл полководец: а –брусилов б –фрунзе в –буденный г –тухачевский 12. причинами поражения белого движения стали: а –отсутствие авторитетного лидера б –отсутствие военной из –за рубежа в –сотрудничество со всеми антибольшевистскими силами г –политика террора к населению страны д – к старой неделимой россии 13. какое мероприятие относится к политике «военного коммунизма»: а –ускоренная национализация отраслей б –увеличение заработной платы рабочим в –разрешение частной собственности г –отмена бесплатных услуг 14. что стало результатом проведения «военного коммунизма»: а –повышение производительности труда б –развитие товарно –денежных отношений в –строгая централизация народного хозяйства г –укрепление международного авторитета советской власти 15. раскрой понятия: а –отруб б –национализация в –сепаратный мир г –коалиционное правительство 16. по какому принципу образован ряд? корнилов, алексеев, колчак, врангель.

👇
Ответ:
agogolewa2016
agogolewa2016
24.07.2020
1-б
2- точно не а
3-г
4-а
5 - б?
7-а?
8-в
10-а?
11-б
12-а
13-а?
14-в?
Сепаратный мир-  союз, перемирие, которое заключено в тайне от союзников с врагом. 
16- Все похоже руководители белого движения. Расположены так, как были у власти белых, то есть корнилов раньше вступил в главнокомандующие чем врангель (это предположение.) Где у меня есть ошибки, напишите
4,5(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Sveta0202
Sveta0202
24.07.2020

dolores гений (51462) мест, которые можно назвать "колыбелью человечества" - много, смотря с какой стороны подходить.   но самое главное место на земле, по мнению ученых - это, конечно же, африка, а если точнее - район в южной африке, примерно в 50 км к северо-западу от йоханнесбурга в провинции гаутенг, где учеными были найдены ископаемые останки африканского австралопитека. возраст находки - около 2,3 миллиона лет.   таким местом можно назвать и кавказ. на черноморское побережье люди проникли из малой азии через колхиду 400-350 тысяч лет назад. на территории сочи зарегистрировано свыше 150 археологических памятников республиканского значения.   местом, из которого происходило расселение древних людей по всему миру, был назван и полуостров индостан. поток переселенцев устремился оттуда в переднюю азию, европу, юго-восточную азию, океанию и австралию 70-60 тысяч лет назад

4,8(80 оценок)
Ответ:
simonenkoeliza
simonenkoeliza
24.07.2020

Відповідь:

1.Освіта

Освіта в Галицьких і Волинських землях продовжувала традиції Київської Русі. При церквах , особливо при монастирях, єпископських кафедрах існували школи. До них приймали хлопчиків із семи років. Пройшовши курс навчання, вони працювали писарчуками в князівській або єпископській канцелярії, ставали священиками або продовжували справу батьків. Поширеним було й навчання на дому, особливо для дітей бояр, що мешкали в заміських садибах.

Знайдені предмети для письма, написи на стінах церков, бересті, речах, зброї та знаряддях праці (мітки) засвідчують, що серед ремісників, купців, бояр і дружинників була поширена грамотність. Бронзові та кістяні писала для писання на воскових таблицях археологи знайшли у Звенигородці, Перемишлі, Галичі, Бересті (Бресті) берестяні грамоти — у Звенигородці та Бересті. Збереглися й пергаментні грамоти князів.

2.Літописання

Літописання в Галицько-Волинському князівстві мало свої особливості. Одні дослідники вважають, що воно було продовженням традицій київських літописців, інші стверджують, що тут існувала зовсім інша традиція: написання окремих повістей, своєрідних світських житій князя, які згодом були об’єднані в єдиний твір.

Найраннішою літописною пам’яткою краю є «Повість про осліплення Василька», написана 1097 р. невідомим автором. У ній розповідається про трагічну долю теребовлянського князя Василька Ростиславича, якого осліпив волинський князь.

Найяскравішою пам’яткою літописання Галицько-Волинського князівства є «Галицько-Волинський літопис». Він був знайдений у 1809 р. видатним російським істориком М. Карамзіним.

Літопис складається з двох основних, різних за обсягом і характером частин: Літописця Данила Галицького (оповідає про події 1205—1258 рр.) і Волинського літопису (1258—1290 рр.). Літопис створений з окремих повістей, що були об’єднані пізнішими укладачами. Центральною частиною твору є життя князя Данила Галицького.[2]

Ідейно літопис був спрямований проти боярського свавілля руську зброю і Руську землю.

3.Архітектура

Галицькі та Волинські міста багаті на муровані споруди: храми, князівські палаци, замки, укріплені двори бояр. Серед збережених часом монументальних споруд є Успенський собор у Володимирі-Волинському. Він збудований у 1160 р. київськими майстрами за наказом князя Мстислава Ізяславовича. Ця шестистопна однокупольна будівля ма але водночас величний вигляд.

Його сучасник — Успенський собор у Галичі, збудований Ярославом Осмомислом (1157 р.),— зберігся до нашого часу лише у вигляді руїн. Це був чотиристопний однокупольний храм, оточений галереями і прикрашений білокам’яною різьбою. Він є яскравим виразником галицької архітектурної школи, яка багато запозичувала з поширеного у Європі романського стилю.

У Галичі будували не з цегли, а з місцевого каменю, використовуючи різні породи алебастру і вапняку. На території міста археологи знайшли близько тридцяти кам’яних будівель. До особливостей галицької архітектури належить також б облицювання стін керамічними рельєфними плитками із зображенням грифонів, орлів, воїнів, із рослинними та геометричними орнаментами.[3]

На місці давнього Галича (тепер тут розташоване село Крилос) до нашого часу зберігся храм Св. Пантелеймона (ХІІ—ХІІІ ст.), який також є яскравим представником галицької архітектурної школи.

4.Образотворче мистецтво

Живопису належала провідна роль у мистецькій культурі Галицько-Волинського князівства. Вона представлена монументальним живописом (фресками) та іконами.

Фресковий живопис продовжував київські традиції. Ними були розписані головні храми Волині й Галича. Проте він не набув значного поширення — з останньої чверті ХІІ ст. будуються храми, у яких не було фресок. До таких споруд, наприклад, належить собор у Луцьку.

У той же час фрески знаходять широке поширення в князівських палатах. Існують літописні свідчення, що ними були розмальовані палати Ярослава Осмомисла. Усі вони мали світські мотиви.

Проте до нашого часу не збереглось жодної фрески, за винятком розпису Вірменського собору у Львові.

Мистецтво Галицько-Волинського князівства представлене також і книжною мініатюрою, розквіт якої припадає на ХІІІ ст. Нечисленні збережені мініатюри рукописів належать виключно до високопрофесійних зразків. Найдавнішим ілюстрованим рукописом галицько-волинської традиції, що зберігся до нашого часу, є Добрилове Євангеліє (1164 р.)[5], у якому містяться чотири мініатюри євангелістів на тлі обладнання книгописної майстерні.

Пояснення:

4,6(18 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ