М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dreadman989
dreadman989
07.12.2020 20:42 •  История

Які з настанов Лютера не втрачають своє значення й сьогодні?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ledylog
ledylog
07.12.2020

гунны внушали цивилизованному миру наибольший из Всех варваров страх . к они являлись кочевниками. главным божеством был Тенгри - Хан . гунны были язычниками обожествление солнца Луны огня воды почитание богов дорог священным деревьям и почитаемым богам жертвовали лошадей кровь которых проливалась вокруг дерева а голову и шкуру жертвенного животного вешали на сучья во время религиозных церемоний и похорон проходили состязания в борьбе с и сражения на мечах скачки на конях игры и пляски существовал обычай нанесение себе ран и увечий в знак скорби по умершему в качестве wi-fi охранительных амулетов гунны носили на себе золотые и серебряные изображения фантастических животных драконов . человеческих жертвоприношений как у хунну по-видимому не было . у гуннов были капища и идолы. существовали специальные служители культа жрецы Колдун и Чародей и знахари , которые призывали силы земли.

4,4(31 оценок)
Ответ:
nikim05
nikim05
07.12.2020

Одним з перших осередків людської цивілізації, нарівні з Єгиптом і Месопотамією, була і Стародавня Індія. Півострів Індостан – це своєрідний субконтинент, відокремлений від іншої Азії ланцюгом гір і гірських хребтів, він омивається водами Індійського океану, Аравійського моря і Бенгальської затоки. Незважаючи на ці природні перешкоди, вже в старовину він був одним з найзаселеніших регіонів планети.

До середини XIX ст. світ нічого не знав про найдавнішу цивілізацію в долині Інду, вважаючи, що культуру в Індію принесли арії. Однак випадкове відкриття англійського генерала Каннінгема в районі села Хараппа (штат Пенджаб), який знайшов цікаві печатки з абсолютно невідомими до того написами, примусила переглянути цю точку зору і почати з 20–х років XX ст. планомірні розкопки.

Були знайдені великі міста – Хараппа, Мохенджо-Даро, Калібанган та ін. Вони будувалися за схожими проектами і складалися з “цитаделі” (“верхнього” міста) і “нижнього” міста з житловими спорудами. Будівлі зводилися з обпаленої цегли, зв'язуючим матеріалом був мулкий або гіпсовий розчин.

Одним словом Індія зробила великий внесок у культуру не лише Азії,а й цілого світу!

4,4(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ