М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
викуха307
викуха307
17.02.2023 08:23 •  История

8. В чём либералы и
революционеры были едины и в чём их взгляды расходились?

👇
Ответ:
lolipop123332
lolipop123332
17.02.2023

Либералы - за реформы

Революционеры - за революцию.

Росту либеральных партий содействовали компании по выборам в Гос.Думу,а революционерам - массовые народные выступления.

Либералы и революционеры хотели перемен в государстве.

4,4(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
voegrogo5523
voegrogo5523
17.02.2023
1.2 кыргызы под председательством Курлуна против монголов. Их поддержали урасуты, теленгуты и другие кыштымы (зависимые племена) кыргызов.3. Восстание было жестоко подавлено войсками Чингисхана, которыми командовал Джучи.4.После смерти Джучи в 1226 г. земли кыргызов вышли из его улуса и стали принадлежать улусу Тулуя. По-видимому, изменилась и политика подавления по отношению к кыргызам. 5.Великий каган Угэдей (1229-1241 гг.) с целью политического урегулирования отношений с северными народами женился на кыргызке по имени Джачин. Она стала четвертой «главной» женой повелителя многих народов (Рашид ад-дин. Сборник летописей. - Т. 2. - М.;Л., 1960. - С. 8-9.).
4,5(84 оценок)
Ответ:

Відповідь:

Літописець написав такі думки через одну причину – попри те, що угода між ханом Золотої Орди Батиєм та князем Данилом Романовичем була вигідна, умови її укладення були принизливими для самого князя. За його безпечне повернення молилися його близькі, поки він «стояв на колінах та принижувався перед ханом».

Пояснення:

Зустріч між ханом та галицько-волинським князем відбулася на початку січня 1245 року. Так, внаслідок довготривалих переговорів, Данило та Батий пов’язали себе союзними стосунками. Однак, історики дуже неоднозначно ставляться до цієї історичної події. У Данила, з погляду на обставини, які склалися на той час (слабкі та неукріплені міста, постійна ворожнеча у князівстві, неминуча загроза татарських нападів), не було інших варіантів, як укласти мирні договори із Золотою Ордою.  

Восени, 26 жовтня 1245 року князь Данило відправляється на зустріч до золотоординського хана. Поки його родина хвилювалася за його життя, соратники Данила переживали, що князю потрібно буде кланятися іноземним та ворожим ідолам. По факту, вони вважали, що Данила максимально принизять і він свого не досягне.  Батий звернувся до нього: «Даниле! Чи п’єш ти чорне молоко, наше пиття, кобилячий кумис?» Данило сказав: «Досі я не пив. А нині ти велиш – п’ю».  

Після 25 днів гостювання, Данило, зрештою, отримав дозвіл на своє «спокійне» князювання на території галицько-волинського князівства. І повернувся він живий та здоровий. Однак – принижений. Саме тоді і про це пише літописець із журбою фразу "О, лихіша лиха честь татарська!".

4,7(39 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ