М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Як ви думаєте, що змусило російського імператора збирати козацькі полки для війни з Наполеоном?

👇
Ответ:
anncopper
anncopper
04.07.2020

Після початку франко-російської війни задля посилення південного напрямку почалося формування нових кінних підрозділів. Першим надійшло розпорядження від 5 червня про створення чотирьох козацьких полків у Київській та Подільській губерніях

4,7(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Атон

Був у стародавньому Єгипті божеством сонячного духу. Зображувався у вигляді сонця, промені якого були розкриті долоні. Є версія, що храм Атона можливо знаходився в місті Геліополі. Довгий час був другорядним божеством.

Акер

Один з найдавніших богів у міфології Єгипту. Був богом землі, покровителем мертвих. Часто зображувався у вигляді лева.

Аш

Теж один з самих древніх єгипетських богів. Вважався божеством Лівійської пустелі. Єгиптянами зображувався як людина з соколиною головою. Священною твариною бога був сокіл.

Бех (Бухіс)

Спочатку був богом місцевого значення, але потім став загальєгипетським божеством. Зображувався як бик червонуватою або чорно-білої масті. Культ бога зародився в єгипетському місті Гермонт. Священною твариною бога був білий бик з чорними відмітинами.

Геб

Це давньоєгипетський бог Землі. Зображався людиною, у якого на голові була одягнена корона Верхнього або Нижнього Єгипту. Бога Геба вважали богом доброго початку, який охороняє живих і мертвих від змій, які живуть у землі.

Гор (Хор)

У давньоєгипетській міфології — бог Неба і Сонця. Найчастіше єгиптяни його зображували у вигляді сокола або як людина з соколиною головою. Спочатку вважався хижим богом, впивающимся кігтями у свою здобич. Потім вважався покровителем влади.

Дуамутиф

Найдавніший єгипетський бог, має другорядне значення в міфології. Спочатку вважався одним з богів-зірок. Вважалося, що він охороняє й супроводжує померлих, а також приймає участь у бальзамуванні тел. Зображували бога у вигляді канопи, з шакалиной головою, в яку поміщають шлунок помер людини.

Ісіда

Це сама сильна і могутня богиня єгипетської міфології. Вона є богинею Місяця, подружньої вірності, родючості і мореплавання. В її підпорядкуванні стихії вітру і води. Ісіду єгиптяни зображували у вигляді крилатої жінки або соколиці. Протегувала Богиня породіллям і була захисницею сім’ї і дітей. Священною твариною богині є біла корова.

Маат

Це єгипетська богиня правосуддя, істини і гармонії. Зародження культу відбувається в Фиванском некрополі. Богиню в основному зображували з пером страуса в зачісці. Це перо вона клала на чашу ваг, щоб визначити наскільки безгрішно жив померлий чоловік. Якщо гріхи не переважували перо, то померлий чоловік вирушав жити в рай.

Хв

Древній єгипетський бог родючості, сприяє врожайності, розмноженню людей і худоби. Зображувався як людина, з стирчать фалосом, права рука якого була піднята і тримала батіг. На голові його була одягнена корона з двома перами.

Пізніше бог Хв став покровителем торгівлі, захисником караванів.

Нефертум

Давньоєгипетський бог рослинності, бог духів. Був покровителем парфумерів. Був нещадний до ворогів фараонів і ворогів Єгипту. Найчастіше зображувався як молода людина чи дитина, що сидить на квітці лотоса. Його голову прикрашав квітка лотоса, з двома стирчать з нього пір’ям. Іноді зображувався з головою лева.

Нут

Стародавня єгипетська богиня Неба. Вона була пов’язана з культом мертвих, яких піднімала на небо та охороняла їх гробниці. Зображення Нут часто поміщали на внутрішню сторону кришки саркофага.

Також її називали матір’ю зірок, від якої народжуються боги. Вона є матір’ю таким богам, як: Осіріс, Мережі, Ісіда, Нефтида і Гір.

Нун

Древній єгипетський бог, що втілює водну стихію. Вважалося, що Нун і його дружина Наунет були прабатьками всіх богів.

Осіріс

Один з найголовніших богів стародавніх єгиптян. Вважався покровителем продуктивних мощей, царем загробного світу, а також суддею в царстві мертвих.

Переказ свідчить, що Осіріс навчив єгипетських людей землеробства, ремесел, лікарському мистецтву і іншого, щоб відбувався розвиток цивілізації.

Птах

У міфології у стародавніх єгиптян – це бог-творець, який був покровителем ремесел і мистецтв. Шанували не тільки в Єгипті, але і за його межами. Богиня війни — Сехмет була його дружиною, а сином був бог Нефертум. Зображувався як людина в одязі з відкритою головою, тримає посох «правди» в руках.

Ра

Давньоєгипетський бог Сонця, займає найважливіше місце у давньоєгипетській міфології. Мав втілення у вигляді сокола або людини з головою сокола, а також у вигляді велетенського кота. Зображувався як фараон. Існує думка, що культ Ра сприяв зміцненню влади.

Також з богом Ра у стародавніх єгиптян було пов’язано уявлення про зміну дня і ночі, низці часів року.

Сах

У міфології у стародавніх єгиптян носив ім’я Оріон. Вважався батьком зірок і богом сузір’їв. Був, згаданий у міфології Стародавнього Царства, як батько богів. Також його вважали покровителем померлих людей у потойбічному світі.

4,8(25 оценок)
Ответ:
nastiaalecko00
nastiaalecko00
04.07.2020

На тему причин Наполеоновских войн, мотиваций отдельных государств существует огромное количество исследований.

Так или иначе они существовали в совокупности. На участие государств в войнах воздействовали как внутрениие причины, внешние, личное отношение того или иного правителя к Наполеону.

Рассмотрим вопрос на примере Российской Империи. Прекрасное исследование на эту тему провел О. В. Соколов в своей книге "Битва двух Империй". Сформулирую свою позицию на основе изложенных в ней аргументов.

После революции во Франции Екатерина вторая оказала сильное формированию первой антифранцузской коалиции, при этом крайне ограничив свое непосредственное участие в ней. Здесь прослеживаются чисто внешнеполитические причины. Монархия в стране свергнута, следовательно под предлогом возобновления порядка можно сильно пошатнуть влияние Франции в Европе и занять ее место.

Павел 1, пришедший ей на смену был совершенно иным человеком. Совершенно честным и прямым, но совершенно непрагматичным политиком. Он вступил в войну с Францией из-за того, что французы захватили Мальту, где правил мальтийский орден, чем почетным членом он был сам. А так же за свободу малых итальянских государств в Европе. Лишь в полной мере приняв участие в войне он понял, что никто Мальту ордену все равно никто не вернет, а русский корпус в Альпах стал просто пушечным мясом в интересах Австрии, то заключил мир и двигался к союзу с Францией и совместных боевых дейстиях против Англии, совместных поход в Индию.

Вскоре после этого, вероятно, Александр организовал его убийство и занял трон.

Здесь оказалось все еще сложнее.

В войне 1805 года России и Франции буквально было нечего делить, даже после Наполеон устойчиво добивался с ней союза. Здесь все объясняется личной ненавистью Александра к Наполеону. После войны 1806-1807 к ненависти присоединяются уже и внешнеполитический камень преткновения - появившееся герцогство Варшавское. А так же экономические противоречия - пусть русская промышленность и сел. Хозяйство выиграло от континентальной блокады Англии, но самое богатое дворянство и купечество несло убытки от морской торговли, в Петербурге сформировалась сильная пробританская фракция. Все 3 фактора в совокупности привели к войнам 1812 - 1814. Большое влияние оказывали и британские деньги, обильно вливавшиеся во все коалиции. Не только Россия получала от нее средства.

В конце концов, наибольшую выгоду от этих войн получила именно Англия, на десятки лет став единоличным мировым гегемоном.

4,4(74 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ