Революція, скасування панщини, Гололвна руська рада,"Зоря Галцька"-перша українська газета, перший з'їзд діячів української культури.
Тому що це идозволяло б здобути вдячність селян, а в майбутньому - його підтримку у бородьбі за державу незалежність Польщі. Усе це чудово розумів новоспечений намісник Галичини Франц Стадіон. Щоб зруйнувати плани польського руху й зміцнити авторитет австрійської влади в очах галицького селянства, він запропунував перехопити ініціативу з рук поляків.
Імператор Фердинант 1 дослухався до аргументів намісника і 17 квітня 1848р. видав історичний маніфест про скасування панщини. Анти феодальний рух галицького селянства завдяки політичній ситуації домігся скасування панщини на цілих 5 місяців раніше, ніж в інших регіонах імперії.
Объяснение:
Согласно соглашению Россия признавала протекторат Великобритании над Афганистаном и соглашалась не входить в прямые сношения с афганским эмиром.
Обе стороны признали суверенитет Китая над Тибетом и отказались от попыток установления контроля над ним, хотя Тибет не приносил вассальной присяги цинскому императору и отвергал сюзеренитет Китая. Власти Тибета отвергли эту конвенцию. Позиция современной КНР заключается в признании конвенции нелегитимной в связи с неучастием китайской стороны в её принятии[3], а также подменой суверенитета Китая над Тибетом на сюзеренитет.