Відповідь:1. Колегія розглядала скарги на генеральний суд та ратушні суди, військову Канцелярію, полкові та всі інші Канцелярії, була своєрідним апеляційним органом.
2. Також вона мала гати за своєчасним збором та спрямуванням в царську казну хлібних, грошових та інших зборів.
3. Із зібраних грошей колегія мала роздавати платню Гетманській раді, Сердюкам і Компанійцям.
4.Ще одним із обов'язків колегії було вести прибуткові і видаткові книги, надсилати відомості про прибутки і витрати кожну третину року, а кожен рік надсилати прибуткові книги з Прокурором в Сенат.
5. Колегія мала гати за розподілом військового постою на так званих «вінтер-квартирах», а також, якщо виникнуть скарги на когось з цих військових, то в повноваженнях колегії було чинити суд за діяльностю Генеральної військової канцелярії також входило в повноваження Малоросійської колегії, як і перевірка гетьманських універсалів та інших документів — щоб гетьманським іменем не підписувались писарі та інші.
Пояснення:
Норманисты считали, что варяги создавшие русское государство являлись норманнами. Норманисты утверждали, что без приглашения правителей-норманнов славяне не смогли бы создать свое государство и культуру. Тех, кто считает варягов-русь славянский или иным нескандинавским народом, называют антинорманистами.
Объяснение:
Вместе с тем вопрос о том, кем были варяги, о которых говорится в "Повести временных лет", до сих пор вызывает споры историков. Дело в том, что археологические раскопки не всегда могут дать точный ответ, каким народом оставлены те или иные следы. Помимо жителей Скандинавии, морскими походами, войной и торговлей занимались тогда и другие племена, обитавшие по берегам морей. Многие такие народы вели сходный образ жизни, использовали похожее оружие, предметы быта.
Аугсбурзький релігійний мир поклав край політичному розколу Священної Римської імперії, відновив її єдність і мир в Центральній Європі. Аугсбурзька угода вперше в Європі виробила іб мирного співіснування кількох віросповідань в рамках одного державного утворення. Завдяки цьому була відновлена дієвість державних інститутів імперії, в тому числі рейхстагу, імперського суду і самого поста імператора, і зроблено важливий крок на шляху трансформації Священної Римської імперії відповідно до вимог часу.