М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
makrona123
makrona123
04.03.2022 13:30 •  История

ПЛАЧУ КАСАРЬ ГРИВЕН ЗА ЗАДАНИЕ Робота на тему: “Історичні праці у Записках НТШ (1910-1911). Спроба тематичної та бібліографічної каталогізації” Режим доступу: https://chtyvo.org.ua/authors/Naukove_tovarystvo_imeni_Shevchenka/Наукове

товариство імені Шевченка - Тека авторів - ЧтивоНаукове товариство імені Шевченка - Тека авторів - Чтивоchtyvo.org.ua Коротке пояснення до завдання. Необхідно ознайомитися із змістом усіх томів ЗНТШ за вказаний період та придумати критерії групування історичних досліджень авторів. За цими критеріями скласти бібліографічні списки усіх досліджень (бібліографічний опис на основі рекомендацій ДСТУ 8302:2015). Зробити висновки з елементами статистичних узагальнень. На мою думку найкращими критеріями групування є хронологічна періодизація та тематичне групування. Прикладом такої роботи може слугувати список літератури (С. 465-499) підручника Medium aevum. Середні віки / за ред. Л. Войтовича. Львів, 2010. З повагою Юрій Орестович Турега. P.S. Постарайтеся виконати завдання на належному рівні, адже нижча оцінка ніж 5 б. вам не до отримати допуск до екзамену.

Наукове товариство імені Шевченка - Тека авторів - Чтиво

Наукове товариство імені Шевченка - Тека авторів - Чтиво

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ProstoSashaProsto
ProstoSashaProsto
04.03.2022

Система влади та управління в Спарті була заснована на своєрідному поєднанні традиційних інститутів епохи протодержави з принципом нового народовладдя. Основним органом у Спарті була герусія - рада старійшин, який очолює всі державне управління. Його утворювали 30 геронтов (в тому числі два царя); мабуть, по два від кожної «оби»-кварталу. Геронтов обирали з найбільш відомих громадян довічно (перші геронти були призначені Лікургом) у віці старше 60 років. Герусія готувала зовнішньополітичні рішення, керувала діяльністю посадових осіб. Вона ж була судовим органом з політичних злочинах і навмисних вбивств, вирішувала питання про причислення до повноправним громадянам або про позбавлення громадянства. Судової влади герусии підлягали навіть царі. Сама герусія вважалася невідповідальних за свої рішення.

4,7(86 оценок)
Ответ:
великан007
великан007
04.03.2022

•Крупные победы русских войск в Семилетней войне с Пруссией (1756—1762) и победоносное окончание русско-турецкой войны 1768—1774 гг.

•Полководческая и военно-теоретическая деятельность Румянцева укреплению национальных начал в развитии военного искусства России.

•Русско-турецкая война 1768—1774 гг., в ходе которой победы русской армии при Рябой Могиле, Ларге, Кагуле, одержанные ею под командованием Румянцева, перенесение им боевых действий за Дунай отозвались на всей общеевропейской политике, закрепила это мнение.

•Румянцев проявил свое творчество во всех главных отделах военного искусства. Развитие им стратегии, тактики, военной администрации, его боевая деятельность служили поколениям русских полководцев необходимой школой.

4,4(88 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ