М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
akoa
akoa
30.11.2022 11:56 •  История

В каким году киаксар положил конец правлению скифов мидии?

👇
Ответ:
ArinaBelman18
ArinaBelman18
30.11.2022

625 году положил конец правлению скофов мидии

4,4(22 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Snegina85
Snegina85
30.11.2022

Взятые в целом показатели экономического развития страны в конце 1950-х - начале 1960-х гг. позволяют сделать вывод о завершении к тому времени построения в СССР основ индустриального общества: быстрыми тешками развивались машиностроение, промышленность стройматериалов, металлообработка химия, нефтехимия, электроэнергетика (за 1950—1965 гг объемы их производства выросли почти в 5 раз)

Радикально изменился топливный баланс страны за счёт использования нефти и газа. Мощными темпами росла химическая (промышленность, широко освоившая выпуск искусственных материалов. На транспорте паровозы заменялись тепловозами и Электровозами. В целом среднегодовые темпы прироста промышленного производства в СССР превышали 10%.

4,8(74 оценок)
Ответ:
he11sp0re
he11sp0re
30.11.2022

Своєю внутрішньою політикою Іван Виговський прагнув задовольнити передусім інтереси старшинської верхівки та української покозаченої шляхти. Внутрішня політика І. Виговського ігнорувала інтереси селянства й міщан, рядового козацтва, запорожців: гетьман спробував відновити шляхетське землеволодіння на Лівобережжі, поширив на козацтво практику оренд і збільшення поборів, змістив кошового на Січі.

Щедрі дарунки земельних наділів і привілеїв можновладцям спричинили невдоволення незаможного козацтва й селянства. Загальне незадоволення такими діями влади з березня 1658 р. переросло у масовий рух суспільних низів, що набув виразних рис анархії і громадянської війни. Десятки тисяч селян, міщан, козацької сіроми громили й грабували маєтки шляхти й старшини, вбивали їх власників, орендарів, урядовців, а сам гетьман був “у всіх у ненависті”. Зростанням внутрішнього напруження скористалися полтавський полковник Мартин Пушкар, який сам прагнув гетьманської булави, та запорозький отаман Яків Барабаш.

Заклики гетьмана покласти край громадянській війні не діяли, тож Виговський мусив ужити рішучих заходів. Не маючи опори в українському суспільстві, І.Виговський заручився підтримкою Криму і звернувся до московського царя з проханням до тих бунтівників і свавільників приборкати”. У травні 1658 р. гетьманське військо розбило під Полтавою загони заколотників. Пушкар загинув у бою, а Барабаша взяли в полон і стратили.




4,7(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ