В эти года в Китае (1925-1927 года) была революция. Это революция которая должна была закончить на уничтожение империалистического гнёта и господства полкфеодальных порядков в политическом и экономическом строке Китая. Кароче коммунизм мутили Вопще эта революция началась с конца 1 мировой. На юге Китая с фев. 1923 года действовал типа партизанского комунистического отряда. А в скорее 30 мая 1925 - 9 июля 1926 года такие противостояния розвинулись на всю страну. Далее уже к 1927 году распространилось фактически на весь Китай но большое но.
Революция потерпела поражение. Милитариские клики были разбиты. Основная масса проникла идеей с дружбой с СССР.
Перемога під Ярославом розв'язала руки Данилові й дала йому змогу присвятити увагу внутрішнім справам. Він провів глибокі реформи в усіх галузях життя. Супроти "коромольного" боярства він перейшов до каральних дій: багатьох стратив, у багатьох сконфіскував землі, які роздав новому, служилому боярству. За Данила спішно збудовано низку нових міст, населення яких разом із служилим боярством стало підпорою князя. Звернено також увагу на положення смердів, на їх засяг обов'язків супроти бояр.
Реформаторська діяльність Данила була перервана новим лихом: рухом татар на захід. На початку 1241 року татари здобули Колодяжин, Кам'янець, Данилів, Крем'янець, Галич, Володимир, "інниї гради, многі їм же ність числа" i посунули далі на захід. 1242 року, довідавшись про смерть великого хана Угедея, вони повернули на схід.
Отаборившись над Волгою, татари почали викликати до Золотої Орди князів, щоб затверджувати їх на князівствах. Першим у 1242 чи на початку 1243 року поїхав Ярослав, князь Володимирсько-Суздальський. За ним вирушили князі північні в 1244, 1245 роках.
У 1246 році майже одночасно виїхали Михайло Чернігівський та До Данила звернулися татари з вимогою: "Віддай Галич". Можливо, хтось із князів просив Галич у татар. Становище Данила було тяжке, бо він не міг вступати в боротьбу з татарами, якщо за ними стояли Ростислав з уграми, а головне - боярська опозиція.
Объяснение:
Иссыкский «Золотой человек» найден археологами в 1970 году. На казахском языке его называют Алтын адам. Воин, облаченный в золотой костюм с алыми вставками и высокий конусообразный шлем, стал государственным символом страны. Удивительная раскопка запечатлена на деньгах, реконструирована в музейных экспозициях, упоминается в школьных учебниках, сувенирах и на магазинных вывесках. Но при всей известности казахского Тутанхамона, ученые не могут рассказать о нем ничего конкретного. Это не мешает людям, не разбирающимся в науке, продолжать любоваться его великолепием.