Историки выделяют такие основные причины Кавказской войны:
1.Желание Российской империи закрепиться на Кавказе. Причем не просто включить территорию в свой состав, а полностью интегрировать ее, в том числе распространив свое законодательство.
Нежелание некоторых народов Кавказа, в 2.частности черкесов, кабардинцев, чеченцев и дагестанцев присоединяться к Российской империи, а главное – готовность вести вооруженное сопротивление захватчику.
3.Александр 1 хотел избавить свою страну от бесконечных набегов народов кавказа на свои земли. Дело в том, что еще с начала 19 столетия фиксируются многочисленные нападения отдельных отрядов чеченцев и черкесов на российские территории с целью грабежа, что создавала большие проблемы для пограничных населенных пунктов.
Відповідь:
Розмова про наслідки цієї військової кампанії слід почати зі змін, які відбулися на політичній карті середньовічної Європи. Була повалена і на півстоліття припинила існування одна з найсильніших християнських імперій.
Учасники Четвертого хрестового походу розділили землі Візантії на кілька держав.
Події поклали початок так званого «періоду латинократія», про який ми поговоримо далі.
Поки важливо відзначити одну особливість. Цілі зазнали кардинальної зміни в ході Четвертого хрестового походу. Результат показує глибоку кризу подібних європейських військових кампаній. Тепер ні про який захист віри, до християнам на сході не могло йти й мови. Так як хрестоносці за два роки примудрилися знищити християнську імперію.
Головним результатом цієї військової кампанії під керівництвом венеціанських торговців став розкол християнства на західне і східне. Причому з непримиренним ставленням один до одного.
Усі наступні події тринадцятого і чотирнадцятого століть вказують виключно на спроби Святого Престолу використовувати традиційні походи на схід з метою зміцнення власної влади.
Пояснення:
как то маловато, не жадничай :)
8.
А) Духовенство в середньовічній Європі поділялось на чорне і біле. ТАК
Б)Людей в середньовіччі, які позичали гроші за винагороду називали купцями. НІ
В) Замок – це укріплене житло бюргера. НІ
Г) Магдебурзьке право — це система міського самоврядування доби
Середньовіччя. ТАК
9.
А) Кіннота(можливо не правильно)
Б) Феодальна піраміда або феодальні сходи