в отличие от , германия представляла к началу xviii века отсталую в отношении страну. и политическая раздробленность не давала простора для вложения капитала и развития промышленности.
первый значительный толчок развитию промышленности в германии дала континентальная система наполеона г. постепенно буржуазия добилась для себя уступок. в 1810 году были отменены цеха, с 1818 года начала проводиться покровительственная таможенная политика, а с 1834 года начал действовать германский таможенный союз.
особенно быстро стала развиваться промышленность германии после революции 1848 года и объединения страны в 1871 году.
к концу xix века в результате бурного развития промышленности германия стала выступать кандидатом на мировое господство.
особенно быстрыми темпами развивались такие отрасли германской промышленности, как сталелитейная, электрическая, текстильная. к началу xx века в городах германии проживало 60 % населения страны
Князювання Володимира Великого (980-1015) вважається початком розквіту Київської Русі. Це був один із найяскравіших політичних діячів Європи того часу. За походженням Володимир був позашлюбним сином Святослава і ключниці Ольги – Малуші.
Після смерті Святослава Київська Русь вперше зазнала того, що згодом розвинеться у довготривалу виснажливу проблему: чвари між членами династії Рюриковичів за верховну владу в країні. У сутичці, що спалахнула за право збирати данину, князь Ярополк вбив свого брата Олега. Через декілька років така ж суперечка точилася і між князем Володимиром і Ярополком. З неї Володимир вийшов переможцем і зійшов на київський престол у 980 році.
Володимир залишив у літописі пам’ять про себе як про людину імпульсивну та енергійну, що залюбки вживала життя ("Русі єсть веселіє пити"), але також знала як зосередити всі сили для однієї мети. Володимир у внутрішній політиці обрав інший шлях, ніж його попередники. Його мати, Малуша, походила із слов’янського роду, то ж Володимир близько стояв до місцевих "лучних людей" і на них спирався.
нез
Объяснение:
как узнаю напишу ок?