М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
summani2005
summani2005
18.08.2021 19:28 •  История

проект на тему "Боги древней Греции" , можете написать текст для этого проекта, очень и очень надо, заранее ))❤❤

👇
Открыть все ответы
Ответ:
juliakovta
juliakovta
18.08.2021
Каста асоціюється передусім з культурами Індійського субконтиненту. Сам термін "каста" — не індійського походження, він запозичений з португальської мови і означає "раса" або "чиста порода". Самі індійці не мають єдиного терміна, який би описував кастову систему назагал, а цілу низку слів, що стосуються різних її аспектів, два головні з яких — це "варна" і "джаті". Варка складається з чотирьох категорій, кожна з котрих має різний ступінь соціального пошанування. Нижче цих чотирьох груп розміщуються "недоторканні", що перебувають у найневигіднішому становищі. Джаті — це групи, які визначаються локально, і кожна з них має власний поділ на касти.Стани були складовою європейського феодалізму, проте існували й у багатьох інших традиційних цивілізаціях. Феодальні стани складалися з різних страт (верств) і мали різні обов'язки та права стосовно один одного, деякі з них обумовлювалися законом. У Європі найвищий стан складався з аристократії та дворянства. Духівництво утворювало другий стан, нижчий за своїм статусом, але наділений багатьма певними привілеями. До так званого "третього стану" належав простолюд — кріпаки, вільні селяни, купці та ремісники. На відміну від каст, між станами до певної міри дозволялися змішані шлюби та індивідуальна мобільність. Наприклад, простолюдинам могли дарувати дворянство у винагороду за великі заслуги перед монархом; купці іноді могли купити собі титул. Залишки цієї системи збереглись у Британії, де досі визнаються спадкові титули, а відомих бізнесменів, високих урядовців та інших можуть прийняти в дворянство або зробити перами на подяку за їхні послуги.
4,5(52 оценок)
Ответ:
Keklol55
Keklol55
18.08.2021

зібрані з ініціативи українських діячів галичини 18 березня 1913 р. збори проголосили створення українського військового товариства «січові стрільці». головним отаманом «січових стрільців» було обрано доктора володимира старосольського, його заступником — осавулом — дмитра катамая.

у перші місяці після зборів стрілецькі товариства швидко поширилися по усій галичині. найперше вони утворилися у бориславі (керівники — клим гутковський, левко лепкий, пилип левицький), сокалі (керівники — осип демчук, осип семенюк), яворові (керівник — роман харамбура), ясениці сільній (керівник — григорій коссак). активно працювали у новостворених товариствах михайло волошин, степан рудницький, володимир кучабський, дмитро вітовський. за короткий час було організовано стрілецькі чоти, сотні, курені, фахові офіцерські школи, близько 50 товариств «січових стрільців».

4,5(45 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ