Зовнішній вигляд.
У Цезаря був орлиний, грецький нос, опукла голова, очі близько поставлені один від одного. В Юлія яскраво виражені скули та вуха, тонкі губи та серйозний погляд.
Юлій дуже ретельно стежив за своїм зовнішнім виглядом. Часто мився, стриг нігті, волосся. Він ніколи не ходив неголеним. Деяких людей це дуже дратувало. У молодому віці він почав лисіти, що викликало сміх у його недоброзичливців. Наявність лаврового вінка на голові, означала, що Цезар не хотів щоб хтось, бачив його лисину.
Объяснение:
Пётр I Вели́кий — последний царь всея Руси из династии Романовых (с 1682 года) и первый Император Всероссийский (с 1721 года).
Пётр был провозглашён царём в 1682 году в 10-летнем возрасте, стал править самостоятельно с 1689 года. С юных лет проявляя интерес к наукам и заграничному образу жизни, Пётр первым из русских царей совершил длительное путешествие в страны Западной Европы (1697—1698 годы). По возвращении из них, в 1698 году, Пётр развернул масштабные реформы российского государства и общественного уклада. Одним из главных достижений Петра стало решение поставленной в XVI веке задачи: расширение территорий России в Прибалтийском регионе после победы в Великой Северной войне, что позволило ему принять в 1721 году титул первого императора Российской империи
Объяснение:
зовнішня:
. Здійснював успішні походи проти половців (провів понад 80 по ходів), з якими підписав понад 19 мирних угод. Свого сина Юрія він навіть одружив із дочкою одного з половецьких ханів.
2. Зблизився з Візантією, Скандинавією, Західною Європою через налагодження династичних зв’язків:
• його сестра вийшла заміж за германського імператора;
• дочка — за угорського короля;
• сам князь був одружений з дочкою англійського короля;
• його син — з дочкою шведського короля;
• одна з дочок стала дружиною візантійського імператора;
• інша — угорського короля
внутрішня:
Князь Володимир - Василь Всеволодович прозваний Мономахом, був великим князем київським і був сином Володимира Ярославовича - найчудовіший з російських князів дотатарські періоду нашої історії, який залишив про себе гучну славу і добру пам'ять. Епоха його правління до цих пір залишає ряд різноманітних історичних суджень про значення для Росії його перетворень і нововведень: це і хрещення Русі, і спроби об'єднання князівств, і його знамените «Повчання». Все це робить актуальним і цікавим подальше вивчення особистості та суспільно-політичної діяльності Володимира Мономаха.
Предметом даної роботи є різноманітні аспекти внутрішньої політики Володимира Мономаха.
Хронологічні рамки дослідження визначені, перш за все, епохою правління Володимира Мономаха. Володимир народився в 1053 році. Помер - в 1125 році.
Географічні рамки обумовлені вивчення внутрішньої політики Володимира Мономаха, таким чином, в даній роботі досліджується в основному його економіко-політична діяльність у межах території князівств.