М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Natusik1616
Natusik1616
04.01.2023 09:32 •  История

ответьте на вопросы 1.что отличало казённые заводы от частных мануфактур?
2.в чём суть денежной реформы 1654г? Почему она была неудачной?

👇
Открыть все ответы
Ответ:

Українські землі, що входили до складу Росії, були об'єднані в три регіони — генерал-губернаторства по 3 губернії в кожному: Малоросійська (Чернігівська, Полтавська та Харківська губернії), Київська (Волинська, Подільська і Київська губернії) і Новоросія (Катеринославська, Таврійська та Херсонська губернії). Губернськими і повітовими центрами були міста, волосними — містечка. Губерніями керували губернатори, яких призначав цар із середовища вищих військових і відомих дворян. Повіти очолювали капітани-справники, яких обирали зі свого середовища дворяни повіту. На чолі волості стояв обраний волосним сходом старшина. Йому підпорядковувалися сільські старости, яких обирали сільські громади.

До складу Австро-Угорщини входили три історичні українські регіони: Східна Галичина, Північна Буковина і Закарпаття.  У Буковині найвищою посадовою особою був крайовий президент, а в Галичині — намісник. Вони призначалися цісарем і мали широкі повноваження. Їм підпорядковувались повітові старости, яких призначав міністр внутрішніх справ. Повітові старости призначали війтів, які очолювали сільські громади. У Львові й Чернівцях діяли крайові сейми, що виконували функції органів місцевого самоврядування. Вони опікувалися проблемами торгівлі, освіти, санітарного стану в населених пунктах тощо.

Переважну більшість населення українських земель складало селянство. У Наддніпрянській Україні в сільській місцевості проживало 84% населення, в західноукраїнських землях — 85%.

4,7(8 оценок)
Ответ:
Zemfir777
Zemfir777
04.01.2023

Візантійська імперія була прямим нащадком Східної Римської імперії. Її жителі називали себе ромеями (римлянами). А імперію Ромейской (Римської).

Найвищого розквіту імперія досягла за правління імператора Юстиніана (VI століття), який намагався відновити Римську імперію в її колишніх кордонах.

Візантійська імперія стала центром поширення християнства у Східній Європі, де утвердилось православ'я.

За тисячу років в імперії змінилося декілька династій. Імперія переживала періоди піднесення та спаду. Але розгром Константинополя хрестоносцями (Четвертий хрестовий похід) У 1204 р завдав імперії страшного удару. Хоча імперія незабаром відновилася, вона вже не змогла протистояти натиску турків-османів. У 1453 р османи захопили Константинополь і тисячолітня імперія припинила існування.

4,4(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ