М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nastyagrng
nastyagrng
20.01.2021 03:24 •  История

Этапы продвижения к власти цезаря

👇
Ответ:
kolo120706
kolo120706
20.01.2021

С начала Цезарь задабривал простой народ, обещая сделать их жизнь лучше, если он прийдёт к власти.

Через время Цезарь был избран консулом. Спустя год по окончании службы консулом Цезарь получил в управление провинцию Галлию.

галлия делилась на Предальпийскую и Заальпийскую. Так как Предальпийская Галлия уже была подчинена Риму Цезарь захотел подчинить и Заальпийскую.

Около десяти лет Цезарь воевал с населением в Заальпийской Галлие, и у него получилось подчинить её.

Войны в Галлие принесли Цезарю славу полководца, груды золота и преданное войско.

После своего возвышения Цезарю предстаяли бои из за того, что другие полководцы завидовали ему.

Вскоре Цезарь выполнил часть обещаний простому народу. Сенат дал ему пожизненно звание диктатора- правителя, обладающего неограниченной властью и не обязанного ни перед кем отчитываться в своих действиях.

Объяснение:

надеюсь норм

4,7(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Noziks4
Noziks4
20.01.2021

Державна самостійність єсть головна умова існування нації, а державна незалежність єсть національним ідеалом в сфері міжнародних відносин».

Це слова зі знаменитої праці Миколи Міхновського «Самостійна Україна», написаної ним у Харкові 1900 року.

Отже, від самого початку Української революції, тобто від березня 1917 року, український рух уже мав якщо й не програму, то ідеологію досягнення своєї мети – державної самостійності України.

Згадаймо, що ідею незалежності України на початку 1900-x років пропагувало чимало політиків, які належали до Революційної української партії. Зокрема, в 1904–1905 роках її пропагували на Чорноморському флоті офіцери, члени Революційної української партії Левко Мацієвич та Олександр Коваленко.

Але от парадокс: у 1917 році впродовж перших дев’яти місяців революції більшість українських політиків схилялися до автономії України у складі Федеративної демократичної російської республіки.

Натомість самостійники, яких тоді ще називали «сепаратистами» або ж «мазепинцями», становили меншість і серед українських політиків, і в українському суспільстві на загал.

4,7(19 оценок)
Ответ:
Griezman7
Griezman7
20.01.2021

Під час війни 1941-1945 років в СРСР неодмінним атрибутом агітації були плакати: наглядний посібник, який в доступній формі показував населенню, чого від нього очікує влада. Плакати піднімали бойовий дух на фронті, тримали порядок в тилах та мотивували простих людей на героїчні вчинки.Найвідоміший радянський плакат часів війни – “Родина-мать зовет!”, відомий чи не кожному дорослому жителю країн колишнього СРСР. Він був створений Іраклієм Тоїдзе наприкінці червня 1941 року. За словами художника, одного дня в його майстерню забігла його жінка з криком “Війна!”. Вираз її обличчя і був використаний для образу Матері-Батьківщини.

Объяснение:

Про Агітаційні плакати СРСР часів ІІ світової війни

4,4(25 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ