Объяснение:
На території Галицько-Волинського князівства сформувалася самобутня культура, яка не лише успадкувала традиції Київської Русі, але й увібрала чимало культурних надбань західних країн.
Своїми витоками галицько-волинське мистецтво пов’язане зі спільною для всіх давньоруських князівств скарбницею художньої культури — мистецтвом Київської землі. Але завдяки своєму географічному положенню та зв’язкам із західноєвропейськими державами Галицько-Волинське князівство привнесло у свою культуру елементи романського, а згодом і готичного стилів. Романські традиції збагатили візантійсько-київські як в архітектурі, так і в живописі.
Галицько-волинська архітектура
Зодчество Галицько-Волинського князівства було своєрідним. Дуже важливо відзначити розбіжності в художніх рисах, притаманних архітектурі Волині та Галичини.
Відповідь:
Надіюсь до Пояснення:
Коли він ознайомився з азами анархізму, то це, напевно, відповідало його світогляду. Хлопці були жваві, одразу запропонували рішучі дії, на межі з терором. Напевно, це відповідало характеру молодого Нестора. У розпал першої російської революції 1905–1907 років відбулися перші експропріації. На жаль, ці «екси» інколи супроводжувалися вбивствами. Але хлопці не розкаювалися – вони вважали, що це політичний терор, що вони вбивали пособників режиму.
Як політик, Махно сформувався дещо пізніше, коли він потрапив під суд і його засудили до в’язниці
Як політик, Махно сформувався дещо пізніше, коли він потрапив під суд і його засудили до в’язниці. Він у тодішньому Олександрівську, Запоріжжі, відсидів декілька місяців, потім понад п’ять місяців – у Катеринославській в’язниці. Нарешті, потрапив до московської «Бутирки». Там відбувся його «університет», бо там він перезнайомився з непересічними представниками революційного табору: есери, більшовики, анархісти. Там Махно зійшовся зі своїм другом і соратником Петром Аршиновим, відомим анархістом. Почав багато читати художньої і політичної літератури.
Потім у своїх спогадах він не приховував, що це була школа його життя та університет, і саме там він розширив обрій знань і відточився як політик.
Здравствуйте уважаемый, ветеран, участник сражений Великой Отечественной Войны! Обращаюсь к вам, чтобы передать слова огромной благодарности за то, что вы сделали для нас – будущих поколений. Вы ценой собственного здоровья и жизни, не боясь пуль и бомб, освободили не только нашу страну, но и весь мир от страшного иго фашизма.
Благодаря вам сейчас в нашей прекрасной стране мирное небо над головой, не гремят залпы снарядов, не летят пули, а строятся дома, заводы, больницы, рождаются дети. Этого всего не было бы, если бы вы не пролили свою кровь за нашу Родину и освободили нашу землю от захватчиков
Найвідоміші зразки пам'яток образотворчого мистецтва Галицько-Волинського князівства - це іконостаси та фрески з різними сюжетами з біблійних тем. До найвідоміших можна віднести іконостас Святої Софії у Києві, фрески у соборі святого Юра у Львові та іконостас святого Миколая у Володимирі-Волинському. Ці пам'ятки мають велике значення для релігійного життя та культурної спадщини України.
Удачі