М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
linakovtunenko1
linakovtunenko1
20.10.2020 02:55 •  История

У твор яких авторів української літератури відображається соціально психологічна проблема суспільства ? до іть будь ласка

👇
Ответ:
StEInN2
StEInN2
20.10.2020

Объяснение:

Українська література включає в себе широкий спектр творів, які відображають соціально-психологічні проблеми суспільства. Деякі з авторів, чиї твори стосуються цих проблем, включають:

Тарас Шевченко - видатний український поет, має багато творів, які висвітлюють соціально-психологічні проблеми, такі як соціальна нерівність, національна свідомість, рабство, бідність та незалежність.

Іван Франко - відомий український письменник і громадський діяч, його твори також відображають соціально-психологічні проблеми суспільства. Він звертав увагу на класові суперечності, експлуатацію, соціальну несправедливість та національне питання.

Леся Українка - видатна українська поетеса, письменниця та громадська діячка. У її творах можна знайти відображення соціально-психологічних проблем, зокрема питання гендерної рівності, соціальної нерівності, національної свідомості та жіночої самостійності.

Михайло Коцюбинський - відомий український письменник, його твори акцентують увагу на соціальних проблемах, таких як бідність, відчуженість, класові розходження та вплив суспільства на індивіда.

Марко Вовчок - український письменник, чиї твори займаються соціально-психологічними проблемами, зокрема проблемою селянства, національної самосвідомості та національного визвольного рух

4,4(54 оценок)
Ответ:
bolatzarina
bolatzarina
20.10.2020

В українській літературі представлено багато творів, що відображають соціально-психологічні проблеми суспільства. Ось лише кілька прикладів авторів та їх творів, які стосуються цієї теми:

1. Іван Франко «Бурлаки на Дніпрі» – роман, у якому автор описує життя бурлаків, які мають працювати на виснажливій роботі, щоби вижити. Франко звертається до проблеми соціальної несправедливості.

2. Микола Хвильовий «Собор» - роман, у якому автор торкається теми соціальних класів та їх протиріч. Книга розповідає про студентську боротьбу проти тиранії професорів та політичний громадський рух.

3. Ліна Костенко «Маруся Чурай» - роман про життя жінки, яка змушена їхати на заробітки в іншу країну і розуміє, що там на неї чекає несправедливість і жорстокість.

4. Василь Стефаник «Камінний хрест» - розповідь, яка описує життя селянства та їх боротьбу за найкраще життя. Це соціально-психологічна робота, у якій особлива увага приділяється психологічним та емоційним аспектам життя.

5. Максим Рильський «На віру» - розповідь, яка описує життя людей, які не мають жодних надій на майбутнє. Автор торкається питання про взаємини між людьми та суспільством.

Це лише кілька прикладів творів української літератури, які відображають соціально-психологічні проблеми суспільства. В українській літературі багато таких творів, коли автори зверталися до повсякденних проблем людей.

4,4(66 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Глеб0071
Глеб0071
20.10.2020
Само появление возрождения наблюдалось в 15 веке в прекрасной стране италия. это восхождение на пьедестал общества в сфере культуры и духовности, начало, которого произошло в середине 14 века, а заключительным словом этого процесса стали 30-е года 17 века. возрождение – это цветение конкретного этапа времени, а также одноимённое название культуры того времени. в терминологии эта эпоха вошла под названием «ренессанс». италия стала матерью для этого периода именно потому, что большое количество людей этой страны жили и существовали в городах. развитие торговли и ремесленничества не стояло, а широкими шагами двигалось вперёд. душевная часть человеческой сущности требовала иного развития, которое давали скульптора, архитекторы и учителя. желанием каждого стало – иметь свою личную читальню с множеством книг. ещё одной основательницей возрождения стала идея, которая вплотную переплеталась с гуманизмом. люди стали жить сегодняшним, а не оглядываться назад. ценность их поступков на земле была сравнена с жизнью после смерти, ведь что ты сделаешь сейчас тебе аукнется потом. в свою очередь, италия была наследницей её величества римской империи, а также античной культуры, именно к которой и возвращается эпоха возрождения. в это время люди начали ценить то время, которое им дано. они желали сделать все лучшим для будущего поколения.
4,5(64 оценок)
Ответ:
Maximg01
Maximg01
20.10.2020

вели́кая францу́зская револю́ция  (фр.  révolution française)  — крупнейшая трансформация социальной и политической системыфранции, к уничтожению в стране  старого порядка(фр.  ancien régime) и  абсолютной монархии, и провозглашениюпервой французской республики  (сентябрь 1792)  де-юре  свободных и равных  граждан  под девизом «свобода, равенство, братство».

началом революции стало  взятие бастилии  14 июля 1789 года, а окончанием считают 9 ноября  1799 года  (переворот 18 брюмера).

4,7(100 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ