М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
gulzat2110
gulzat2110
29.11.2021 14:53 •  История

Каковы были цели походов монголов? были ли они осуществлены?

👇
Ответ:
Juliaok12345
Juliaok12345
29.11.2021
Цель банальна-завоевание континента.Она не была осуществлена,т.к после захвата России в Золотой Орде начался кризис (борьба за возможность править)
4,4(57 оценок)
Ответ:
55d
55d
29.11.2021
Крестовые походы (1096-1270) на Ближний Восток (в Сирию, Палестину, Сев. Африку), организованные западно-европейскими феодалами и католической церковью под знаменем борьбы против «неверных» (мусульман), освобождения гроба Господня и святой земли (Палестины). 1-й Крестовый поход (1096-99) завершился захватом крестоносцами у сельджуков Иерусалима и образованием Иерусалимского королевства. 2-й (1147-49, повод — взятие в 1144 сельджуками Эдессы) и 3-й (1189-92, вызван завоеванием в 1187 Иерусалима Салах-ад-дином) были безрезультатны. 4-й Крестовый поход (1202-04), организованный по инициативе Римского Папы Иннокентия III, был направлен (главным образом усилиями венецианского купечества) против Византии, на части территории которой после захвата крестоносцами Константинополя была создана Латинская империя (1204-61). Последние походы — 5-й (1217-21), 6-й (1228-29), 7-й (1248-54), 8-й (1270) — существенной роли не играли. С переходом к мусульманам Акры (1291) крестоносцы полностью утратили свои владения на Востоке.
Крестовые походы (1096-1270), военно-религиозные экспедиции западных европейцев на Ближний Восток с целью завоевания Святых мест, связанных с земной жизнью Иисуса Христа — Иерусалима и Гроба Господня.
КРЕСТОВЫЙ ПОХОД ДЕТЕЙ
Ввиду неудач крестоносцев в массовом сознании европейцев возникло убеждение в том, что Господь, не давший победы сильным, но грешным, дарует ее слабым, но безгрешным. Весной и в начале лета 1212 в разных частях Европы стали собираться толпы детей, заявлявших, что они идут освобождать Иерусалим (т. н. крестовый поход детей, не включаемый историками в общее число Крестовых походов). Церковь и светские власти отнеслись к этому спонтанному взрыву народной религиозности с подозрением и всячески препятствовали ему. Часть детей умерла в пути по Европе от голода, холода и болезней, часть достигла Марселя, где ловкие купцы, обещав переправить детей в Палестину, привезли их на невольничьи рынки Египта.
Историки по-разному оценивают итоги крестовых походов. Одни считают, что эти походы контактам между Востоком и Западом, восприятию мусульманской культуры, науки и технических достижений. Другие считают, что все это могло быть достигнуто путем мирных связей, и крестовые походы останутся лишь феноменом бессмысленного фанатизма.
4,4(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Гуманізм є філософським і культурним рухом, що розквітав у Європі від 14-го до 17-го століть. Основні ідеї гуманістів передбачали переорієнтацію уваги на людину як центральний об'єкт досліджень і занять, відміну від релігійних і догматичних впливів. Ось деякі з основних ідей гуманізму:Гуманістичне гуманне ставлення до людини: Гуманісти вважали, що люди є цінними, раціональними і творчими істотами, здатними до саморозвитку і самореалізації. Вони прагнули просунути людські можливості і розвиток особистості.Сприяння освіті та навчанню: Гуманісти підтримували значення освіти і навчання як засобу досягнення інтелектуального, морального і соціального розвитку людини. Вони підкреслювали значення гуманітарних наук, таких як література, мова, філософія, історія і мистецтво.Відродження класичної культури: Гуманісти повернулися до античних грецьких і римських традицій і культури, вивчали і перекладали класичні тексти і використовували їх як засоби вдосконалення і натхнення.Індивідуалізм і гармонія: Гуманісти підтримували ідею індивідуальності і особистої свободи. Вони вірили, що людина може досягти гармонії між фізичним, інтелектуальним і емоційним буттям.Критика церковного впливу: Гуманісти поставили під сумнів авторитет і владу церкви, спонукаючи до критичного мислення

4,5(79 оценок)
Ответ:
fire31
fire31
29.11.2021

Спільні ознаки повсякденного життя громадян УСРР-УРСР (Союзу Радянських Соціалістичних Республік) і "західних" українців 1920-1930-х років включали:

Вплив колективізації: УСРР-УРСР та "західні" українці стикалися з політикою колективізації сільського господарства, яка передбачала злиття селянських земель у колгоспи та державні ферми.

Промисловий розвиток: Обидві групи населення стали свідками індустріалізації та розвитку промисловості, зокрема важкої та важкої промисловості.

Радянська система освіти: УСРР-УРСР та "західні" українці були під впливом радянської системи освіти, що передбачала всебічну просвіту, обов'язкову шкільну освіту та пропаганду комуністичних ідей.

Політична репресія: Обидві групи населення зазнали політичної репресії, які проводилися радянським урядом та польськими властями у "західних" регіонах України.

Однак, також були відмінності між цими двома групами:

Політичний режим: УСРР-УРСР жили під владою комуністичного режиму, тоді як "західні" українці перебували під контролем Польщі та інших країн, де існували різні політичні системи.

Економічна система: УСРР-УРСР існувала в рамках планової економіки, де промисловість та сільське господарство були націоналізовані, тоді як "західні" українці мали більше приватних сільськогосподарських підприємств та меншу індустріалізацію.

Культурна ідентичність: "Західні" українці більше підтримували та відстоювали українську культуру та мову, тоді як в УСРР-УРСР намагалися впроваджувати радянську культуру та пропагувати російську мову.

Релігійна свобода: УСРР-УРСР була визнаною атеїстичною державою, тоді як "західні" українці зберігали вірменість та мали більшу релігійну свободу.

Ці різниці виникали внаслідок різних політичних, економічних та культурних умов, які впливали на повсякденне життя громадян УСРР-УРСР та "західних" українців у 1920-1930-х роках

4,8(91 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ