М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Сколько лет продолжалась монгольское иго сколько десятилетий веласьборьба москвы с тверью сколько лет существовала республика в великом новгороде

👇
Ответ:
dyganovanton
dyganovanton
02.02.2020
1.монгольское иго продолжалось 250 лет,2.первая борьбы длилась 24 года,3.республика существовала лет
4,5(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vlad2065
vlad2065
02.02.2020
Во-первых я так понимаю это слово опричнина. Иван IV Грозный поделил государство на земщину и опрчнину. В опрчнину были включены самые богаты территории Руси и они должны были обеспечивать нужды царя и его войска ( простых людей на эту землю не пускали ). Также было создано опричное войско, которое уничтожало всех, кто были против политики Ивана Грозного. Однако в 1571 крымский хан Дивлет-Гирей с армией прорвался к Москве и сжёг её, что показало бесполезность опричного войска и вся эта система была почти сразу упразднена, однако за такой короткий срок она произвела в стране хаос и разруху, более 75% пахотных земель было заброшено. Расхлёбывать последствия опричнины пришлось последующим правителям, кстати одна из причин Смуты XVIII века была как раз опричнина, а точнее нанесённый ею вред государству.
4,4(73 оценок)
Ответ:
elbrusikus
elbrusikus
02.02.2020

Поза тим, що в Україні термін «діаспора» інколи трактується неоднозначно, безумовним прототипом країни з українською діаспорою є, наприклад, Канада. Цього року ми згадували 125-річчя першого українського поселення у країні червоного кленового листка. А це – нелегкий шлях становлення громад, починаючи від малого – їхні кроки до значних культурних здобутків, економічного розвитку, появи еліти та іншого – на духове єднання з Україною.

Вважається, що умовам означення мобілізованої чи утвердженної діаспори відповідають всі ті країни, західні та східні, що вже були традиційним призначенням українців у перших трьох хвилях вітчизняної еміграції (економічної, міжвоєнної та політичної). Під час четвертої хвилі,– так званої «заробітчанської», що розпочалася у 1990-х роках,– частина українців подалися до країн, де практично не було прикладів української присутності, які можна було б успадкувати, до яких прилаштуватися. Одним з таких поселень «з нуля» стала Іспанія, де нині проживає близько 100 тисяч українців.

Можна довго розказувати про чималий список асоціацій українців Іспанії, всі їх заходи та проекти, жертовну працю на підтримку власної ідентичності, як і останню волонтерську діяльність на підтримку Євромайдану та потреб АТО. Втім, окремо від змін в демографічній картині, про перехід від громад заробітчан, що задовільняють свої мовно-культурні потреби –  до моделі діаспори, із сталим принципом розвитку, можуть свідчити такі факти, як поява в країні-поселення українських монументів, власних будівель, солідних ансамблів, видавничої справи, екстерналізації культурних заходів та фінансової участі в цьому всьому власних місцевих бізнесових кіл.  

І так – вашій увазі пропонується п’ять фактів, що вказують про початок цього переходу в українстві Іспанії. За принципом рівноцінності, подаються в хронологічному порядку.

4,6(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ