М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
natgaleeva82
natgaleeva82
03.09.2022 22:57 •  История

Как в греции звали древнеримского бога нептуна,древнеримскую богиню диану,древнеримского бога вулкана,древнеримского бога вулкана,древнеримскую богиню юнону,древнеримского бога марса,древнеримскую богиню весту,древнеримскую богиню венеру,древнеримскую богиню викторию,древнеримского бога меркурия,древнеримскую богиню цереру,древнеримских богинь нону,дециму и морту!

👇
Ответ:
popovaviktoriy3
popovaviktoriy3
03.09.2022
древнеримского бога Нептуна звали Посейдон
древнеримскую богиню Диану звали Артемида или Селена
древнеримского бога Вулкана звали Гефест
древнеримскую богиню Юнону звали Гера
древнеримского бога Марса звали Арес
древнеримскую богиню Весту звали Гестия
древнеримскую богиню Венеру звали Афродита
древнеримскую богиню Викторию звали Ника
древнеримского бога Меркурия звали Гермес
древнеримскую богиню Цереру звали Деметра
древнеримских богинь Нону, Дециму и Морту - богини судьбы, не знаю
4,6(85 оценок)
Ответ:
ArinaKosareva63
ArinaKosareva63
03.09.2022
Посейдон, Артемида, Гефест, Монета, Арес, Гестия, Афродита, Ника, Гермас,  Деметра, Клото, Лахетис и Атропос
4,8(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
IrinaEropolova
IrinaEropolova
03.09.2022

а О. Назаренко головними причинами розпаду Русі були династичні обставини колективного сюзеренітету. Видається спрощенням ототожнювати кінець єдиновладдя в Київській Русі після смерті Ярослава Мудрого (1054) з початком розпаду[1]. Трохи більше виправданий погляд на перші стійкі уділи-вотчини князів-ізгоїв XI ст., тобто князів, які випадали із системи братського співволодіння, — полоцьких Ізяславичів і південноволинських (згодом — галицьких) Ростиславичів — як на своєрідних передвісників удільної роздробленості Русі[2]. І все ж за своєю сутністю такі «ізгойські» уділи-вотчини про початок розпаду у власному розумінні ще не свідчать, оскільки де-юре, за династичними поняттями того часу, вони перебували під верховною владою київських князів. Отже, попри династичну основу і династичну зовнішню форму, роздробленість Русі за природою цілком династичною не була.

Объяснение:

4,6(3 оценок)
Ответ:

Ідеологічний наступ більшовиків на Українську автокефальну православну церкву (УАПЦ) у 1920–1930 рр. був зумовлений будівництвом атеїстичної держави та спробою знищити Церкву як єдину в підрадянській Україні інституцію, що втілювала національні прагнення до духовної незалежності від Москви. Першими у низці репресій проти УАПЦ були процес «СВУ» і два «надзвичайні» собори УАПЦ (січень, грудень 1930 р.). Вони стали підставою для формулювання обвинувачень проти діячів УАПЦ впродовж 1930–1938 рр.

У лютому 1919 р. Всеукраїнська Православна Церковна Рада постановила стати на ґрунт радянського закону про відокремлення церкви від держави, а школи від церкви, і зареєструвалася як «Всеукраїнська Спілка Православних Парафій». Однак взаємини між більшовиками й УАПЦ почали розвиватися зовсім не за тим сценарієм, який уявляло собі керівництво автокефальної церкви. Декларації лояльності та подяки владі за «звільнення» церкви не дали можливості вільно розбудовувати церковне життя. Влада і Церква вкладали різний зміст у декрет про відокремлення Церкви від держави. Перший Всеукраїнський Собор УАПЦ 14-30 жовтня 1921 р., на якому відбулася інституціоналізація УАПЦ, викликав загальне піднесення автокефального руху. Проте вже після 5-ти років активного впровадження українізації та соборноправності у 1926 р. у внутрішньому середовищі УАПЦ визрів конфлікт з радянською владою. У 1927 р. радянське законодавство щодо церкви набуло остаточного оформлення й УАПЦ опинилася у повній залежності від вказівок влади.

Объяснение:

4,6(41 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ