М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
maxidro1
maxidro1
18.08.2022 09:12 •  История

Сделайте подборку пословиц и поговорок

👇
Ответ:
Aik145
Aik145
18.08.2022
Родина - мать, умей за нее постоять.
русская пословица

У чужой еды и вкус чужой.
осетинская пословица

Всякая сосна своему бору шумит.
русская пословица

Каждый кулик свое болото хвалит.
русская пословица

Где выросла сосна, там она и красна.
русская пословица

Лебедю степь ни к чему, дрофе - озеро.
узбекская пословица
Родину, как и родителей, на чужбине не найдёшь.Любовь к Родине сильнее смерти.На чужой стороне Родина милей вдвойне.Одна у человека родная мать, одна у него и Родина.Родных нет, а по родимой сторонке сердце ноет.Береги землю родимую, как мать любимую.Всякому мила своя сторона.
4,4(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
elizavetaelise1
elizavetaelise1
18.08.2022

Відповідь:

Між неволею і незалежністю. 18-22 лютого 2014 року

Пояснення:

00:10 - Протестувальники привезли другий залишений силовиками водомет до барикади на вул.Богдана Хмельницького з боку Бессарабської площі.

00:30 Самооборона Майдану заявила, що повністю контролює урядовий квартал. За інформаціє., що лунає зі сцени, учасники протесту оточили Верховну Раду та Адміністрацію президента, а також будівлю Кабміну. Про заявив комендант Майдану Андрій Парубій.

10:00 - Розпочалося ранкове засідання Верховної Ради. Заступник голови парламенту Руслан Кошулинський повідомив, що Володимир Рибак написав заяву про складення повноважень.

10:15 - На території Межигір'я знята охорона, туди почали заходити журналісти, представники Самооборони та інші протестувальники. Охоронці кажуть, що коли вони прийшли із самого ранку, на території не було нікого.

10: 20 Перший віце-спікер Ради Ігор Калетник подав у відставку.

12:30 - Олександра Турчинова обрали спікером Верховної Ради.

13:00 - Верховна Рада ухвалила постанову про запобігання проявам сепаратизму та іншим посяганням на основи національної безпеки України.

Верховна Рада постановою відновила дію Конституції 2004 року, оскільки відповідний закон, ухвалений Верховною Радою напередодні, не підписано Президентом В. Януковичем.

Верховна Рада призначила Арсена Авакова в.о. міністра внутрішніх справ

Верховна Рада ухвалила постанову про виконання міжнародних зобов’язань України щодо звільнення екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

13:42 - ВР відправила генпрокурора Віктора Пшонку у відставку.

15:30 - Віктор Янукович записав відеозвернення в якому наголошується, що в Україні є всі ознаки державного перевороту, але він не збирається йти у відставку.

17:00 - Верховна Рада ухвалила постанову "Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень". За відповідний документ (реєстраційний номер 4193) проголосували 328 із 334 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі. Даною постановою позачергові вибори Президента призначено на 25 травня 2014 року.

21:00 - Активісти Самооборони блокують виїзд з будівлі Національного банку в Києві через спробу одного зі співробітників установи вивезти з будівлі золоті монети. Учасники починають опис.

21:35 - Визволена Юлія Тимошенко виступає зі сцени Майдану.

21:50 - Станція метро "Хрещатик" відновила роботу.

22:30 - У номері парламентської газети "Голос України" опубліковані прийняті в суботу Верховною Радою закони і постанови.

23:59 - За інформацією МОЗ України, до бригад екстреної медичної до та до закладів охорони здоров'я міста Києва за медичною до за останні дні звернулося 622 постраждалих, 405 з них були госпіталізовані. Від поранень, отриманих у центрі Києва 18-22 лютого загинуло щонайменше 86 людей.

4,6(46 оценок)
Ответ:
maliiii02
maliiii02
18.08.2022

Годы с 1605 по 1613 известны в исторической литературе под названием эпохи Смутного времени или времени нашествия самозванцев. Царь Федор Иванович, последний из оставшихся в живых сыновей Ивана Грозного, умер 7 января 1598 года бездетным. Его смертью закончилась династия Рюриковичей, правивших Русью более 700 лет. На российский престол 22 февраля 1598 года взошел представитель боярского рода, Борис Фёдорович Годунов, родной брат царицы Ирины Фёдоровны, жены царя Федора Ивановича.

Объяснение:

это твой ответ,и передай тому кто написал что "незнаю незнаю"нафига он это написал если он не знает!!!

4,5(21 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ