М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
екатерина2102
екатерина2102
01.05.2022 22:58 •  История

Вначале хх века в россии началось формирование политических партий. выберите предложения, верно характеризующие данный процесс. 1) первые социал-демократические партии возникли в национальных районах россии: финляндии, польше, армении 2) либерально-оппозиционные партии сформировались в россии раньше, чем радикальные 3) формирование радикальных партий шло из числа крестьянства 4) первые либеральные политические организации были созданы в 1903 году – «союз освобождения» и «союз земцев-конституционалистов» 5) консервативные партии выступали за установление конституционной монархии

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Glebborg
Glebborg
01.05.2022

1. Розповідати історію вулиці Хрещатик у Києві та площі Ринок у Львові. 2. Пояснювати, чому історія вулиць та площ міст України є цінним джерелом для вивчення історії рідного краю. 3. Робити висновки про важливість історії вулиць та площ для вивчення буденного життя.

Роздивіться фотографії із зображенням головної вулиці столиці України - Хрещатика - від середини 80-х років 19 ст. й до сьогодні. Яких змін зазнала вулиця за період, засвідчений на фотографіях? Про які зміни в житті людей можна довідатися за історією однієї вулиці? Що залишилося незмінним? Як ви думаєте, чому Хрещатик є символом Києва?

Объяснение:

4,7(62 оценок)
Ответ:
кошачка278
кошачка278
01.05.2022

На землі нинішньої України скіфи ймовірно прийшли з району Алтаю і Казахстану. За 4 століття життя скіфи пізнали великий розквіт і занепад. Відомості про скіфів засвідчують грецькі (особливо Геродот) і римські автори та археологічні знахідки. З території сучасної України скіфи, внаслідок переселення до Криму[1] та винищення сарматами[2], зникли на рубежі IV—III ст. до н. е.[3] Подекуди вони відомі аж до III ст. н. е. Невеликі анклави так званих пізніх скіфів зберігалися на території Криму, нижнього Подніпров'я та Бессарабії.

Объяснение:

4,7(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ