М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
veshiyoleg
veshiyoleg
02.01.2021 12:38 •  История

Перечислитем, где, в каких местах вы видели изображение государственного герба российской федерации

👇
Ответ:
айка365
айка365
02.01.2021
Гос.документы (паспорт),печатях ,на флагах и т.д.
4,6(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mashok3
mashok3
02.01.2021
Завоевательные войны против феодальных монархов, в этом заключалась внешняя политика Наполеона. Французские войска сумели одержать ряд побед в военных действиях с войсками стран, входящих в европейскую коалицию. В свою очередь Люневильский мир между Австрией и Францией своим подписанием стал основанием для господства Наполеона в Европе. После ликвидации Священной Римской империи он объединяет 16 отдельных государств Германии в единый Рейнский союз и Наполеона объявляют протектором этого сообщества.

Немного позже не менее торжественно он входит в Берлин, подготавливая атаку на Англию, одним из первых документов подписывает декрет, согласно которому организуется континентальная блокада.

После 1804 года внешняя политика Наполеона становится еще более агрессивной, это произошло в момент, когда его провозгласили императором французов, и во Франции была восстановлена монархия.

Обстановка во всех других европейских странах накаляется и становится напряженной. Россия была вынуждена признать за Наполеоном свободу действий в западной Европе, и согласилась на участие в континентальной блокаде. Тем самым она нанесла значительный ущерб своему международному престижу и развитию собственной экономики.

Лучшим временем торжествавнешней политики французского императора становится период с 1807 по 1812 годы. Почти все страны, кроме Англии были покорены, на пути установления бонапартовского господства стояла Россия, без победы над которой Наполеон не представлял себе Францию прочной и достаточно могущественной по его меркам. Согласно же замыслу авторов доктрины «европейского сдерживания» Россия должна была выступить в роли некоего третейского судьи, за что удовлетворила бы и свои территориальные притязания.

Французская внешняя политикаво времена Наполеона была полностью подчинена интересам буржуазии Франции, которая стремилась к мировому господству, но к европейскому более всего. На смену прогрессивным освободительным войнам революционно настроенной Франции приходят войны имперские и захватнические.

 
4,4(14 оценок)
Ответ:
gr3ygo0se
gr3ygo0se
02.01.2021

Епоха тництва XVIII ст. стала важливим поворотним пунктом у розвитку людства. Вона стала історичним і логічним продовженням духовних цінностей епохи Ренесансу, передової думки Європи XVI-XVII століть.

Слід відзначити значну роль французького тництва в розвитку природних і суспільних наук. Спираючись на досягнення своєї епохи тителі в свою чергу стимулювали подальший розвиток наукової думки, в кінцевому підсумку, ідеологічно підготували Велику французьку революцію 1789-1794 рр.іде тництва висловлювали інтереси буржуазії, нещадно критикуючи відживає феодально-кріпосницький лад. Основний напрямок критики-паразитуючий на темряві і невігластві мас б життя імущих і нецивілізовані порядки кріпацтва тою називають ідейний рух в європейських країнах XVIII ст., представники якого вважали, що недоліки суспільного світоустрою походять від невігластва людей і що шляхом тництва можливо перевлаштувати громадський порядок на розумних засадах. Сенс ти" (світло науки і культури) в тому, що воно повинно наблизити такий державний лад, який докорінно змінить на краще життя людини тництво-течія в області культурного і духовного життя, що ставить собі за мету замінити погляди, що ґрунтуються на релігійному або політичному авторитеті, такими, які випливають ізтребувань людського, розуму.

Філософія освіти була підготовлена роботами П. Гассенді (1592-1655), його атомістистичним матеріалізмом, творами р. Декарта, впливом ідей Епікура, в тому числі його етики, критикою схоластики і релігійного догматизму в роботах П.

Бейля (1647-1706).

Найбільш яскраво в цю епоху виділяються наступні напрямки:-атеїстично – матеріалістичне-його прихильники відкидали саму ідею існування Бога в будь-яких формах, пояснювали походження світу і людини з матеріалістичних позицій, в питаннях пізнання віддавали перевагу емпіризму. Представники цього напрямку: т. Гоббс (1588-1679гг.), Д. Локк (1632-1704гг.), Ф. Вольтер (1694-1778гг.), Ш. Монтеск'є (1689-1755гг.), ж. Руссо (1712-1778гг.), ж.Ламерті (1709-1775гг.), П. Гольбах (1723-1789рр.); Д. Дідро (1713-1784рр.), к. Гельвецій (1715-1771рр.), ж. Мельє (1664-1729рр.), - утопічно-Соцалістичний (комуністичний) напрям почав формуватися ще в середині XVIII ст., але особливого поширення набуло під час Великої французької революції 1789-1794 рр. і після її завершення. Основний інтерес соціалісти-утопісти зосередили на проблемі розробки і побудови ідеального суспільства, заснованого на рівності і соціальної справедливості. Представники: г. Маблі (1909-1785гг.), Е-Г. Мореллі, г. Бабеф (1760 – 1797гг.) р. Оуен (1771-1858гг.), а. Сен-Симон (1760-1825гг.).

Характерні особливості філософії епохи тництва:

- раціоналізм як загальна віра в розум;

- антиклерикалізм (від грец. anti-проти і лат. clericalis - церковний) - спрямованість проти засилля церкви (але не релігії) в духовному житті суспільства;

- антиобскурантизм (від лат. obscurant-затемнюючий) - боротьба з мракобісся, з ворожими науці і освіті силами.Філософія тництва відома головним чином своєю соціально-політичною частиною. У ній отримали своє обґрунтування принципи буржуазного суспільства (свобода, рівність прав, приватна власність) замість феодальних (залежність, стан, умовна власність, абсолютизм). Соціальні явища філософія тництва пояснювала законами природи: закони розвитку суспільства і закони природи ототожнювалися.

Англійське тництво XVII ст. представлено насамперед суспільно-політичними вченнями Томаса Гоббса (1588-1679 РР.) і Джона Локка (1632-1704 рр.), сучасників і ідеологів перетворень, що настали внаслідок Англійської буржуазної революції. Головне місце в спадщині цих філософів займає проблема державного устрою. Гоббс в трактаті "Левіафан" розробив теорію суспільного договору,згідно з якою держава виникає з договору людей між собою про обмеження деяких своїх свобод в обмін на права. Він стверджував, що природа людини спочатку зла, оскільки рушійною силою дій людини є особиста вигода і егоїзм, пристрасті, потреби, афекти. Тому без суспільного договору люди не здатні до мирного співіснування в силу своєї природної ворожнечі один до одного « "боротьби всіх проти всіх", в якій не може бути переможця і яка унеможливлює нормальне спільне життя людей і економічний прогрес.

4,6(48 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ