М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
стася106
стася106
21.08.2020 19:34 •  История

Скакой целью египтяне изображали на стенах гробниц самого вельможу, его семью и слуг?

👇
Ответ:
Qudipue1
Qudipue1
21.08.2020
1)Возможно они обозначали знатного египтянина или фараона.
2)Они обозначали какому фараону принадлежит гробница.
3)Чтобы в загробном мире ему не было одиноко и она находился бы среди семьи, каким то образом (ну это чисто мое мнение:))
4) Все это связанно с памятью, с тем, чтобы этого человека запомнили и помнили всю жизнь. (Это как раз таки исторический уже факт)

Думаю все)
4,6(55 оценок)
Ответ:
ritagribaleva
ritagribaleva
21.08.2020
Их религия говорит о том, что после смерти душа ищет своё тело. И
находит по изображению.
4,8(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
мивое
мивое
21.08.2020

Основной чертой была принадлежность к одной партии-коммунистической, все должны были уважать её и при первой же возможности вступить в неё, не было права выбора партии и полит.принадлежности.

Последствия правления Сталина:1) Не смотря на "бесчеловечное" отношение Сталина к людям, большинство шли на фронт добровольцами, умирая со словами:"-За Родину! За Сталина!".Сталин присоединил Галичину со Львовом, Карпаты с Говерлой, Волынь и Закарпатье.Сталин официально поддерживал советскую политику украинизации. Партийных чиновников заставляли учить «мову», газеты и журналы массово переводили на украинский язык, ещё немые фильмы сопровождали соответствующими субтитрами на украинском языке.

4,4(57 оценок)
Ответ:
vanchugovp02hjd
vanchugovp02hjd
21.08.2020

Наслідки промислової революції

У результаті революції сформувався політичний устрій нової Англії. Промислова революція, що розпочалася пізніше, сприяла, у свою чергу, формуванню нової економіки й суспільної структури. В економіці головну роль почала відігравати фабрично-заводська промисловість. Продукція, що виготовлялася на фабриках і заводах, завдяки використанню машин стала дешевою, що спричинило поступове витіснення з ринку виробів ремісників і мануфактур. Мінявся й характер англійської торгівлі: до країни завозили дедалі більше необхідної сировини, а за межі Англії вивозили дешеві фабричні товари.

Величезні зміни відбулись у соціальній структурі суспільства: старі соціальні верстви (феодали й селяни) поступилися місцем підприємцям і найманим робітникам.

Кількість підприємців постійно зростала і перевищила чисельність старих землевласників. Нові підприємці, або буржуазія, уособлювали нову, промислову, Англію. Вони володіли фабриками та заводами, знали ринки і вміло пристосовувалися до мінливого попиту споживачів. Для переважної більшості підприємців головним мірилом успішної діяльності ставав зиск. Без цього, звісна річ, жодне виробництво розвиватися не могло, тому з появою з суспільстві підприємців і найманих робітників почалася боротьба, спричинена конфліктом інтересів: або інтереси підприємця і розвитку виробництва, або інтереси найманого робітника і збільшення оплати його праці, соціальні гарантії. Перші виступи робітників були спрямовані проти машин, оскільки вони вважали їх винними у погіршенні умов праці, скороченні працюючих і заробітної плати. «Борців з машинами» назвали луддитами.

У період промислової революції головними верствами англійського суспільства стали підприємці та наймані робітники, що свідчило про формування в Англії індустріального суспільства. Існували й інші традиційні верстви, але вони вже не відігравали вирішальної ролі і поступово зникали.

Объяснение:

якось так)

4,5(97 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ