Ведя широкую торговлю, Русь общалась с представителями всех религий, признававших лишь одного единого Бога: с иудеями — хазарами, мусульманами — булгарами, христианами из европейских стран.Владимир решил принять христианство по византийскому (греческому) образцу. Ведь византийские христиане, в отличие от хазар и булгар, не посягали на восточнославянские территории. К тому же Русь поддерживала тесные торговые связи с Византией. Часть жителей Руси, особенно среди киевлян, исповедовали христианство. Со времён Аскольда и Дира христианами становились некоторые княжеские дружинники и купцы, посещавшие Византийскую империю. При Игоре киевские христиане возвели для себя храм Святого Ильи. Христианкой была и бабка Владимира княгиня Ольга.Но самое главное состояло в том, что киевский князь нуждался в религии не только сплотить все племена, но и укрепить княжескую власть. Примером была Византия, самая могущественная держава в Европе. Власть императора была здесь почти неограниченной, и церковь вала её укреплению. К тому же византийская церковь, в отличие от римской, полностью зависела от императора.К принятию христианства Владимира подталкивало и стремление укрепить международный авторитет Руси. Многие страны посматривали на Русь свысока, воспринимая русских как варваров. Русские купцы подвергались различным притеснениям в христианских странах.
Не згодні зовсім. Справжньою причиною ліквідації, яка була лише одним з пунктів глобального знищення(ліквідація полкового устрою і відміна гетьманства сюди ж) було колонізаторське прагнення тої ж Катерини нарешті приєднати етнічні території України до своєї імперії, а вимагалося викорінити навіть саму назву, щоб козацька старшина, зрівняна на той момент з російськими дворянами, і, власне, козаки на Січі не продовжили спроб відновити Гетьманщину, створити знову і врешті державу замість різнорідного етносу в складі країн-сусідів, щоб втратили історичну пам'ять про існування окремого козацького стану.
1. Морські кордони вона має з Румунією та Росією. 2Південь України омивається Чорним та Азовським морями. 3.Україна розташована у центрі Східної Європи. Вона має спільні сухопутні державні кордони з Білоруссю (Мінськ) на півночі, з Польщею ( Прага )на заході, зі Словаччиною (Братислава ), Угорщиною, (Будапешт) Румунією (Бухарест) і Молдовою (Кішенев) на південному заході та з Росією (Москва) на сход 4Кількість міського населення, за даними Всеукраїнського перепису населення станом на 5 грудня 2001 року становила 32 млн. 574 тис. осіб, або 67,2 %, сільського — 15 млн. 883 тис. осіб, або 32,8 %.[18] Міста з найбільшою кількістю населення (понад 1 000 000): Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса. Більше половини сільського населення мешкає в порівняно великих селах (від 1000 до 5000 мешканців) . Найщільніше населені індустріально розвинені східні регіони.. Станом на 2001 рік населення України складалося на 77,8% з українців, 17,3% з росіян і 4,9% інших національностей. 5Бережани.. Борщів.. Бучач. Гусятин. Заліщики.. Збараж. Зборів. Козова. Кременець.. Ланівці...ит д..) )