М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
rasaka123
rasaka123
31.10.2022 06:30 •  История

Революция в европе 1848-1849 (германия, франция, австровенгрия) 1)общее 2)различия

👇
Ответ:
Кирилл6901
Кирилл6901
31.10.2022

революция в европе 1848-1849 (германия, франция, австровенгрия)

 2)различия

4,8(22 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Pepsi34
Pepsi34
31.10.2022
1. Ника — богиня победы, которую всегда изображали крылатой. Афинскую же прозвали Никой Аптерос (Бескрылой), её сделали такой, чтобы победа навсегда осталась в их городе.
2. Афина выступает покровительницей воюющих, давая им победу и обучая искусству войны, покровительствует искусствам и врачеванию. То есть это богиня мудрости в войне (стратегия и тактические уловки).
Арес же буен и необуздан, это разрушение, дикость и варварство.
Два "военных" божества нужно для поддержания гармонии.
3. Афина заметила, что игра на изобретенной ею самой флейте обезображивает ее божественное лицо, поэтому прокляла её.
4. Первый царь Афин Кекроп должен был выбрать покровителя города. Афина и Посейдон должны были сделать ему подарок. Посейдон подарил источник, но вода оказалась солёной. Афина подарила оливковое дерево и стала покровительницей города.
5. Венец Ариадны – созвездие Северная Корона.
4,6(17 оценок)
Ответ:
коля859
коля859
31.10.2022

Романський стиль - Х-ХІІ cт.

Виник на території теперішньої Франції. Всю західноєвропейську архітектуру цього періоду відносять до романського стилю.

З розвитком феодальних відносин поступово утворювались нові типи укріпленого житла феодалів та культових споруд. Особливого розвитку набули монастирі. Романська архітектура визначалась важкими, масивними формами, стриманими скульптурними прикрасами і вузькими вікнами. «Важким мовчанням» назвав романську архітектуру великий французький скульптор Огюст Роден.

Феодали зводили замки на високому неприступному місці. Головна вежа замку - донжон - з'явилась, як архітектурна споруда до X ст.

Готичний стиль -ХІІ- ХІV ст.

Цей стиль виник у Франції і поширився в Західну та Центральну Європу. У другій половині XII ст. в житті країн Європи відбулись істотні зміни. Швидко зростало міське населення. Це сприяло бурхливому розвитку міського будівництва. Час диктував потребу в нових типах будівель: осель для купців і ремісників, торговельних складів, будинків міського самоврядування - ратуш тощо.

Велику роль у громадському житті міста відігравав собор, у якому відбувались богослужіння, збиралось майже все населення міста для урочистих церемоній, пов'язаних із міським життям. Тут укладали торговельні угоди, читали лекції студентам, тому собор мав бути величезних розмірів і потребував нових конструктивних рішень, які лягли в основу готичного стилю, що став характерним для більшості європейських країн у XIII-XV ст.

Готичний стиль панував у Європі, у тому числі в Західній Україні і Прибалтиці. Висота будівлі, суворі обличчя святих, написаних на внутрішніх стінах соборів, звуки органа - все це зливалось в єдине складне ціле, захоплювало людину духовним началом і водночас пригнічувало її, змушувало відчувати свою недосконалість.

Типовими ознаками готичного стилю є: спрямованість угору, стрільчасті арки, великі вітражі з суворими лицями, каркасні готичні конструкції, величезне кругле вікно - «роза».

4,5(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ