М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Элина177862006
Элина177862006
25.07.2020 17:49 •  История

На чём и чем писали ученики египецких школ

👇
Ответ:
Adelyasweet246
Adelyasweet246
25.07.2020
Они писали острой палочкой с тупым наконечником, называемой стилус , на глиняных табличках покрытых тонким слоем воска.
4,8(55 оценок)
Ответ:
kajaiuw
kajaiuw
25.07.2020
Острыми палочками, на дощечках или папирусе
4,7(36 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Бозя1
Бозя1
25.07.2020

махмуд кашгари ,труды : развил науку астрономии знания: анна вклад в развитие современной науки - , расчеты писать о других источниках знаний

жусип труды: написал "мусульманский ренессанс ".ценность : внес вклад в развитие культуры и исскуства

ходжа ахмет: труды-был учителем арыстан баба. писал труды накыпчакском языке .внес вклад в развитие .

1) влияние на развитие ремесел

из-за шелкового пути население в городах увеличивалось, равно как и объемы производства, ремесла. в городах начали появляться различные мастера от гончаров   до кузнецов и так далее. каждый мастер занимался своим делом, но важно понимать, что каждое ремесло от ювелирного искусства до обработки металла было полезно и необходимо городу. об этом свидетельствуют гончарные мастерские в талгаре, отраре и многих других местах.  

2) влияние на развитие торговли

увеличение населения в городах и расширение ремесел повлекло за собой и развитие торговли, иначе было невозможно, потому что казахстан был на шелковом пути и нельзя было не ухватить кусок от этого пирога. расширение ремесел позволило расширить и продукцию, которой можно торговать – это и стекло, ювелирные изделения, продукты, и так далее. шелковый путь появлиял на развитие товаро-денежных отношений в казахстане, особенно в крупных городах такие как туркестан, отрар и прочие. помимо денег обменивали и на зерно, козьи шкуры, ткани, мясо и так далее.  

3) влияние на развитие строительства

появляются:

- мосты

- таможенные пункты (представляли собой стену с отрезком в форме арки)

4,7(68 оценок)
Ответ:
Anna69666
Anna69666
25.07.2020

ответ:Останнім українським гетьманом був Кирило Розумовський (1750-1764). Він походив із бідного козацького роду на Київщині. Стрибок у кар’єрі Кирила допоміг зробити його старший брат Олексій Розумовький.

Сталося так, що молодий козачок Олексій (через свій особливий голос) потрапив до хору імператриці Єлизавети (доньки Петра І), яка правила з 1741 року. З часом той український козак Олексій та імператриця таємно взяли шлюб. Сім’я Розумовських отримала графський титул та, зрозуміло, серйозні впливи на справи в імперії.

Олексій відправив брата Кирила на навчання у Європу. Граф Кирило Розумовський вчився в університетах Берліна, Страсбурга, Кенігсберга. Повернувшись до Санкт-Петербурга одружився із близькою родичкою імператриці графинею Катериною Наришкіною (яка народила йому восьмеро дітей). Високоосвічений українець мав добрий авторитет серед російських вчених. Указом імператриці він був призначений президентом Петербургської академії наук.

У 1750 році Розумовські разом із впливовими посадовцями імперії, що походили із козацької верхівки домагаються відновлення гетьманства в Україні. Гетьманом обирають Кирила Розумовського.

Він зразу ж досить серйозно почав проводити політику на відновлення козацьких вольностей. Згуртувавши навколо себе передових і освічених старшин, запропонував реорганізацію адміністративного устрою Гетьманщини. При збереженні та відновленні основних козацьких і старшинських вольностей, Кирило Розумовський запропонував встановити спадковість гетьманства за родом Розумовських та створити такий орган управління як Генеральні Збори.

Козацька старшина почала відновлювати свій контроль у містах шляхом виборів керівників з представників козацтва. Почало відновлюватись традиційне козацьке судочинство. Було реформовано козацьке військо. Розумовського підтримувала Запорізька Січ. Гетьман виношував плани відкриття українського університету в Батурині.

У 1762 році до влади в Російській імперії прийшла невістка Єлизавети – представниця збіднілого (але знатного) німецького роду Катерина ІІ. Вона ніяк не хотіла посилення влади гетьмана в українських землях. Своїми указами почала урізати впливи гетьмана: ліквідувала митні збори між Україною і Росією, вивела з підпорядкування гетьмана Київ. А в 1764 році видала укази про ліквідацію гетьманства та створення другої Малоросійської колегії для управління українцями.

За Кирилом Розумовським були збережені усі титули та власність Російської імперії. Він доживав віку у колишній гетьманській столиці Батурині. Помер у 1803 році.

Объяснение:

4,4(45 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ