М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mariyalesnyak
mariyalesnyak
19.03.2023 02:17 •  История

Причины и последствия крымской войны 1853—1856

👇
Ответ:
сичоврчс
сичоврчс
19.03.2023
Помимо желания России укрепить влияние на Балканах и прорваться к проливам Босфор и Дпрданелы, существовала следующая причина - в Иерусалиме в храме Гроба господня протекла крыша. И её нужно было залатать. На это дело вызвались два подрядчика - Россия и Франция - Католики и православные. Иисус один, а последователей много. Так вот, контролировала Израиль Турция, и вроде как даже была согласна пустить ремонтную бригаду из России, как вмешалась Англия и началась война.
Итогом стало то, что Россия на время утратила статус великой европейской державы, утратила флот на Чёрном море и не могла строить там военные укрепления. также одно из последствий - отмена Крепостного права.
4,6(67 оценок)
Ответ:
elmariya
elmariya
19.03.2023
Одной из причин стал политический конфликт Англии, России, Франции и Австрии. Но так же, Турция решила взять некий реванш, из-за предыдущих проигрышей Российской Империи. В 1853 году между Францией и Англией был заключен договор по объявлению войны к России (Толчком стал, разгром турецких войск русской эскадрой в Черноморском флоту). В этом же году,16 октября, была начата "Крымская война".
По окончанию Российская империя потеряла Черное море, а так же эта война принесла стране огромный экономический ущерб. Позже, из-за этой Крымской войны в стране произошли реформы. 
4,8(6 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
асат7
асат7
19.03.2023

Городе́льська унія 1413 — угода між Польським королем Владиславом ІІ Ягайлом та Великим князем Литовським, Руським та Жемантійським Вітовтом, укладена 2 жовтня 1413 року у місті Городло, що на річці Західний Буг. Рішення угоди, заперечуючи положення Кревської унії 1385 р., підтверджували існування Великого князівства Литовського, Руського та Жемайтійського як окремої незалежної держави. Городельська унія передбачала проведення ряду заходів, спрямованих на уніфікацію систем органів державного управління обох країн, а також унормування Привілеїв шляхетських та зрівняння прав шляхти католицького віровизнання Королівства Польського та Великого князівства Литовського.

Угода підтвердила чинність інкорпораційних умов Кревської унії 1385 року, задекларувала повторне об'єднання Корони Польської і Великого князівства Литовського в одну державу «на вічні часи» перед лицем воєн та загрози з боку нім. хрестоносців та «інших будь-яких неприятелів». За ВКЛ визнавалося право на автономію: зберігалась інституція велико-князівської влади у Литві, а за Вітовтом закріплювався (щоправда, не спадково, а лише пожиттєво й під сюзеренітетом польського короля) титул Великого князя литовського.

Було визначено також принцип обрання монархів у Польському королівстві та ВКЛ за спільною згодою й ухвалою прелатів (вищі духовні особи в католицькій церкві), магнатів і шляхти обох країн. Литовсько-білорусько-українське боярство зрівнювалося у станово-правовому відношенні з польськими магнатами та шляхтою, підтвердженням чого стало передання низці найвпливовішим литовсько-українським родам польських шляхетських гербів і заміна старого терміна «бояри» новим — «барони і нобілі».

Результатом Городельської унії було послаблення союзу Литви та Польщі у війнах із Тевтонським орденом. Деякий час Тевтонський орден виступав на стороні Литовсько-руської держави проти Польщі та католицької шляхти Литви.

4,8(13 оценок)
Ответ:
иимром
иимром
19.03.2023

только второе  Магістр Георгій Дрогобич з Русі, також - Юрій Михайлович Донат, він же - Юрій Михайлович Котермак.Народився в Дрогобичі в сім'ї галицького солевара Михайла Доната. Про віросповідання і походження родини Юрія Дрогобича практично нічого не відомо. Початкову освіту Юрій здобув у парафіяльній школі при церкві святого Юрія Евтімія. Імовірно, там він отримав перші знання про розрахунок пасхалій і основні знання латині.

Відомо, що після смерті батька Юрій вів торговельні справи якогось пана Айнольфа у Львові.

Объяснение:

4,7(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ