«Яблоко раздора» - это то, что ссорит людей. Это значит сознательно поссорить людей, зная их слабое место. Один из греческих мифов. Золотое яблоко с надписью «прекраснейшей», подброшенное Эридой на свадьбе Пелея и Фетиды, стало причиной ссоры Геры, Афины и Афродиты, каждая считала, что только она достойна этого яблока.
выступая в эфире программы «60 минут» на телеканале «Россия 1». Он пояснил, что кризисный период длился не только в 1990-х, но и в 1980-х годах.
«Там везде были те проблемы, с которыми мы сталкиваемся и сейчас», — сказал Вячеслав Володин.
Он добавил, что страны тогда «уже практически не было», поскольку она разваливалась.
После развала Советского Союза и тяжелого периода 1990-х годов у России остались долговые обязательства перед другими странами. 60% долгов было накоплено еще в СССР и 40% — в новой России. Причем общий объем долга во много раз превышал бюджет страны. Одновременно страна «раздиралась» региональными элитами.
Християнство виникло у I столітті в Юдеї, на той час провінції Римської Імперії, його засновником став Ісус з Назарета, який вважається християнами Сином Божим. Поява Ісуса Христа передбачалася багатьма пророками, про що зазначено у Старому Заповіті, а безпосередньо початку проповідування Ісуса передувала діяльність Івана Хрестителя, який, очікуючи Христа, проповідував і хрестив людей на річці Йордан з жовтня 27 р. н. е.
Богослови[3] виділяють кілька етапів встановленням Христом Церкви. Ісус покликав до себе учнів[4], вибрав з-поміж них апостолів[5] та послав їх проповідувати «Царство Боже»[6]. Важливим етапом було встановлення таїнств, зокрема хрещення,[7] Причастя[8], Покути[9] і священства[10]. Перед смертю Ісус Христос заповів своєму учневі Петру, що на ньому Він збудує «Церкву Свою»[11] і заповів Петрові «ключі» «від Царства Небесного»[12]
Кульмінаційним моментом християнства вважається мученицька смерть і воскресіння Христове. Християни вважають, що саме завдяки жертвенній смерті Ісуса Христа кожна людина отримала можливість іння, а згідно зі словами самого Ісуса «ніхто не приходить до Отця, як тільки через мене»[13]. Воскресіння Христа нерозривно пов'язується з майбутнім воскресінням мертвих[14], «бо як не воскреснуть мертві, то і Христос не воскрес. А як Христос не воскрес, то марна віра ваша, — ви ще у гріхах ваших»[15]
Вознесіння та сходження Святого Духа є завершальним етапом творення Церкви, вважається, що з цього моменту Христос постійно діє у Церкві через Святого Духа[3]. Першими священиками стали апостоли, яким Ісус перед вознесінням заповідав зробити учнями «всі народи, христячи їх в ім'я Отця і Сина і Святого Духа»,[7] обіцяючи бути з ними «по всі дні аж до кінця віку»[16]. В свою чергу, апостоли надавали священицьку владу іншим, настановляли їх єпископами[3], заповідаючи їм наступне:
«Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу, яку власною кров'ю набув Він»[17]
Один из греческих мифов. Золотое яблоко с надписью «прекраснейшей», подброшенное Эридой на свадьбе Пелея и Фетиды, стало причиной ссоры Геры, Афины и Афродиты, каждая считала, что только она достойна этого яблока.