Бароко в Україні найбільше представлено в церковній архітектурі, значно менше у гравюрі, живописі і літературі. На сюжети стінописів впливала гравюра (західноєвропейська, в тому числі і доби маньєризму), а не навпаки. Архітектура відігравала домінуючу роль і залишила найбільшу кількість характерних зразків стилю в різних регіонах України. Дещо менше було зразків в скульптурі, тісно пов'язаній з храмовим будівництвом і різьбленням вівтарів. Яскравим зразком скульптури бароко була творчість Пінзеля та представників Львівської школи скульптури.
На Лівобережній Україні своє почесне місце посіла не скульптура, а різьблені вівтарі (бароковий вівтар Софії Київської, вівтар в церкві міста Глухів тощо).
Внутренняя политика Хакназара хана было положительным. Никаких проблем не возникало по моему. Хакназара все уважали как великого хана. После смерти Касым-хана, во время экономического кризиса 1520–1530 годов, в 1538 году на престол взошел Хакназар.
Внешняя политика Хакназар хана:
Что касается внешней политики Хакназар-хана, то у него были дружеские отношения со многими странами. Например, Хакназар подписал договор о дружбе с Абдуллой на юге Центральной Азии.
Мог бы много написать, но который вы даёте крайне мало(