М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
darjaafanasjeva
darjaafanasjeva
23.11.2021 17:01 •  История

Концепция "великого общества" линдона джонсона. ключевые идеи речи в энн-арбор.

👇
Ответ:
melnykkatya32
melnykkatya32
23.11.2021
Вели́кое о́бщество представляло собой набор внутренних программ, предлагавшихся или принятых в США по инициативе президента Линдона Б. Джонсона в целях построения «Великого общества», в котором не будет бедности. Двумя важнейшими целями «Великого общества» являлись проведение социальных реформ с целью искоренения бедности и расовой сегрегации. В это время были также запущены новые и крайне важные программы по реформированию образованияи системы медицинского обслуживания, а также по решению проблем урбанизации и транспорта.

Линдон Джонсон представил цели «Великого Общества» во время своей речи в Университете Мичигана в Энн-Арбор 22 мая 1964 года. Формулировку «Великое общество», придуманную спичрайтером президента Ричардом Гудвином, Джонсон использовал и до этой речи, но никогда до этого не придавал ей важного значения. В этом обращении, которое предшествовало партийному съезду в год выборов президента, Джонсон изложил свои планы решения предстоящих проблем.
4,5(56 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
elizavetaliza261204
elizavetaliza261204
23.11.2021

Сучасні театри – це, як правило, граціозні будівлі, в конструкції яких, природно, є дах. Внутрішнє облаштування включає в себе глядацький зал зі спеціальними кріслами, сцену з завісою, лаштунки.

Давньогрецький театр – це особливим чином облаштоване відкрите місце. Сцена – круглий майданчик, правильно звана орхестрою. Лави для глядачів – жорсткі кам’янисті поріжки, вирубані в схилах пагорба. Завіса відсутня.

Періодичність показу

Відмінність сучасного театру від давньогрецького полягає в тому, що зараз уявлення пропонуються увазі глядачів постійно. А найяскравішими подіями в цій сфері мистецтва є театральні фестивалі.

В далекі часи актори радували публіку набагато рідше – лише кілька разів за цілий рік. А своєрідним орієнтиром слугували дионисийские свята. До речі, право гати захоплююче видовище отримували тільки мають квиток, свинцевий або з обпаленої глини.

Підлогу акторів

В наші дні можливість проявити себе на акторському терені є і у чоловіків, і у жінок. У давньогрецькому театрі подібної привілеєм могли володіти виключно чоловіки. Жіночі ролі також виконували вони. Це було пов’язано з тим, що постановки часто присвячувалися богам, і вважалося неприпустимим покладати на жінок настільки відповідальну місію.

Особливості гри

В сучасному театрі освітлення та інші деталі організовані так, що міміка акторів і важливі елементи їх костюмів чітко видно. Тому глядач без зусиль може визначити сценічний тип кожного персонажа і вловити його душевний стан.

У величезному давньогрецькому театрі була хороша чутність, але розглянути багато подробиць публіці було важко. У зв’язку з цим акторам доводилося застосовувати спеціальні образотворчі засоби. Одними з них були виразні маски з глини. Одночасно зі зміною емоцій і настрою героя актор міняв і маску.

Инсценируемые жанри

Чим відрізняється сучасний театр від давньогрецького, якщо порівнювати їх жанрову палітру? Тим, що зараз в театрі показуються найрізноманітніші у цьому плані подання.

Список жанрів античної драматургії зовсім невеликий. Це трагедія (в таких постановках нерідко відбувається загибель персонажів) і комедія, заставлявшая наївного і вразливого грецького глядача від душі посміятися.Театр в наші дні

Давньогрецький театр

Закрите будівля
Відкрите місце

Регулярність уявлень
Подання рідкісні

Актори будь-якої статі
Актори-чоловіки

Хороша видимість для глядача
Використання масок

Різні жанри
Трагедія і комедія

4,4(66 оценок)
Ответ:
Alexa2608
Alexa2608
23.11.2021

Внутрішня політика гетьмана Мазепи була безпосереднім продовженням політики Самойловича, але провадилася вона іншими темпами й подекуди іншими методами. Ця політика цілком виразно сприяла зростові козацької старшини, зміцненню її економічної бази й соціального становища й перетворенню її на зверхній стан Гетьманщини, а тим самим і на провідну верству в Козацько-Гетьманській державі.

Також І. Мазепа виступає як меценат. Він виділяє багато грошей на розвиток релігії та культурних установ, будує чудові церкви. У 1701 р. Києво-Могилянський колегіум дістає статус академії. За І. Мазепи відбувається її розквіт, кількість студентів досягає 2 тисяч. Також при І. Мазепі засновується чимало шкіл і друкарень.


4,6(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ